תנאי שימוש

5025_300x300_textתנאי השימוש באתר מחייבים את הגולשים והמשתמשים. ההחלטה אם לגלוש באתר זה או לא, היא על אחריות הגולש בלבד. בעת השימוש באתר, הגולש / משתמש / המפרסם, מצהיר כי הוא מסכים לכל תנאי השימוש.

על כל הערות או טענות לגבי הפורטל ניתן לפנות אלינו במייל: לפניה במייל לחץ כאן

1. אתר אינטרנט זה על כל התכנים הכלולים בו מיועד לשימוש חופשי אישי – בחינם. האתר לא מסחרי ולא נמכר באתר שום מוצר או שירות. האתר מאפשר צפייה וקליפים המתפרסמים ע”י גולשים שונים ביוטיוב .

2. כל זכויות היוצרים של סרטונים המוצגים כאן שייכים לבעליהם אשר פרסומו אותם ביוטיב. תוכן המאמרים או התגובות אשר מופיעים באתר נכתב ע”י גולשים ובאחראיותם האישית. לצוות הפורטל אין שליטה מידית על כל התכנים המתפרסמים. אם גיליתם באתר הפרת זכויות יוצרים כל שהיא ואם הינכם מעוניינים להסרת תוכן כל שהוא בפורטל נא לפנות אלינו במייל ואם הפנייה מוצדקת אנו נשקול זאת: לפניה במייל לחץ כאן
3. הזהרה לגולשים: יש לקחת בחשבון שהמידע המתפרסם באתר לא בטוח שהוא מידע עדכני רלוואנטי או נכון. אם החלטת לגלוש בפורטל הינך עושה זאת על האחראיות שלך ולא ניתן לבוא בטענות לפורטל.

4. כל זכויות הקניין לגבי הרעיון, התוכן הכתוב, והעיצוב  שמור באופן מוחלט ולמנהלי האתר.

5. אין להעתיק, לשנות, לשכפל, למכור פריטים מפריטי האתר ותכניו ללא קבלת האישור מראש בכתב ממנהלי האתר.

6. מנהל האתר יעשה ככל יכולתו כדי לדאוג שתכני האתר שאין לו שילטה ישירה עליהם או מידית יתאימו לאופי וגיל הגולשים, הן בתכנים והן במודעות המתפרסמות בו. פנייה בגין תוכן בעייתי, תישקל ברצינות ע”י מנהל האתר, אך לא תחייב אותו בכל צורה שהיא.

7. מנהל האתר שומר על זכותו למחוק או לעשות כל שינוי בתכנים או קבצים אשר נכתבו או הועלו ע”י הגולשים ללא הודעה מראש.8. הצגת הפרסומות באתר אינה מהווה המלצה או הבעת עמדה של מנהל האתר לגבי נכונות ו/או כדאיות של המידע שבפרסום. מנהל האתר אינו אחראי לפרסומות המופיעות באתר מאחר ומדובר על פרסומות מופעלים ע”י צד שלישי, גוגל פרסום או חברות נוספות. מנהל האתר אינו אחראי לכל נזק ו/או פגיעה ישירה ו/או עקיפה שייגרמו לגולשים, ולגולש לא תהא כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר לגבי המידע המפורסם או המוצג באתר.

9. כל התקשרות שיעשה הגולש עם צד שלישי המפרסם באתר, תעשה ישירות מולו וכל טענה או תביעה יופנו על ידי הגולש והמשתמש, ישירות אל הצד השלישי ממנו קיבל הצעה או ממנו קנה ולא תהיה לו כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר.

10. מנהל האתר שומר על הזכות לשנות או להפסיק את הפעלת האתר ללא הודעה מוקדמת. מנהל האתר אינו מתחייב כי לא יפלו תקלות בהפעלתו של האתר.

[Total: 1 Average: 5]כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה