תותית סרטים

תותית היא סדרת אנימציה אמריקאי ששודרה במהלך 16 עונות. יש באתר תותית פרקים מלאים וניתן לגלות את עלילת הסדרה שמספרת על ארץ קטנה של תות שדה בשם “ארץ תות”, שתושביה הם ממתקים ופירות.

[Total: 7 Average: 4.9]


תותית פרקים מלאים

בארץ תות חיות ילדות חמודות אבל הן יתומות. אחת הילדות שגרה בארץ תות שמה תותית והיא ילדה שמאמינה שהכל אפשרי, כי יש לה ואופטימיות מדבקת .
תותית וחברותיה משתנות במראה שלהן. כאשר מדובר על תותית פרקים מלאים אנו מדברים על סדרה טלוויזיה ששודרה בשנות 1980, 2003 וגם ב-2010 ושניתן לראות תחת כותרת יוטיוב תותית. ליד הסדרה עקב הצלחתה הופקו מספר סרטים כגון תותית מחפשת את האביב, תותית ספיישל חלום מתוק, תותית -השמיים הם הגבול.דמויות של הסדרה תותית

הדמות המרכזית שאפשר לראות בסדרה או בסרטים היא תותית שהיא תמיד עוזרת לחברים כי יש לה לב ענק. היא לומדת מחקרים הרבה דברים ופותרת בעיות שונות. היא תמיד משחקת עם החברות שלה עוגית שהיא ילדת העוגות, פיצפוצית שהיא ילדת העוגיות, תפוזית שהיא ילדת התפוזים, לימונית ילדת הלימונים, אוכמנית ילדת האוכמניות, גלידונית ילדת הגלידה, מנטה ילדת המנטה, תפוחית ילדת התפוחים. אוכמני ילד האוכמניות,
דובשנית הסוסה הצעירה של תותית, מר חשק שף מרושע, בעלה של ענבית, דובדבנית ילדת הדובדבנים, יפית מעצבת אופנה, חמוצית אחותה התאומה של דובשנית, ביישנית שעובדת בבית הקפה של תותית, אדון זחל זחל דמוי אנוש, כוס תה שהוא צב המחמד של תפוחית, נסיכת האוכמנים מלכת האוכמנים ואוכמן שושן.
4 Comments

 1. דגן
  22/04/2020 @ 09:16

  אנימציה סנסציונית. בכל פעם שאני רואה אותם שוב, אני מרגיש שאני שוב ילד. איתם למדתי את המילים הראשונות באנגלית, הסרטון המצויר הראשון היה עם תותית.

  Reply

 2. יסמין
  19/09/2020 @ 18:14

  אני אוהבת את תותית כי יש אנימציה נחמדה עם סיפור מעניין. שווה לראות!

  Reply

 3. שולי
  15/02/2022 @ 18:41

  זה לא נראה לי מי יודע איזו יצירת מופת גדולה לפני שראיתי כמה פרקים, וגם אחרי שראיתי יותר לא שיניתי את דעתי. נכון שיש כמה רגעים טובים אבל לא הרבה. זו דעתי… בכל מקרה, כל אחד חופשי להאמין במה שהוא אוהב בסדרה זאת.

  Reply

 4. סילביה
  21/05/2022 @ 15:28

  אחד הסדרות הטובות שראיתי. אני ממליץ בהנאה אינסופית…

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה