רכבת ההפתעות

רכבת ההפתעות היא לקט של סדרות ילדים אהובות אשר שודרו בערוץ חינוכית. פעם לא היו המון ערוצי טלויזיה וגם לא הוקצה ערוץ לילדים. רכבת ההפתעות היתה משודרת במועד קבוע וכל הילדים חיכו וידעו מתי זה מתחיל. אין אחד שלא מכיר את מילות הפתיחה של השיר האהוב רכבת ההפתעות.

[Total: 6 Average: 5]


רכבת ההפתעות, סדרה שגדלנו עליה

רכבת ההפתעות היא הכותרת של מספר תוכניות ילדים אשר נאגרו בקפידה לצורך הסדרה המוצלחת והאהובה. פעם תכני ילדים היו משודרים בשעות מסויימות וזאת בשל מחסור טכנולוגי של ערוצי טלויזיה נוספים.
רכבת ההפתעות הפכה להיות להיט בכל בית במדינת ישראל ורבים מזוהים עם הסדרה והתכנים שלה מאז הילדות. רכבת ההפתעות מציגה מספר תוכניות אשר מיועדות לטווח גילאים נרחב ולכן ילדים רבים יכולים ליהנות מתכנים אלו. כמו כן, מרבית התכנים סובבים במרכזם נושאים חברתיים על מה נכון וכיצד נכון לעשות דברים מסויימים.רכבת ההפתעות של פעם

אין אחד שלא מכיר או שמע את המושג רכבת ההפתעות. באמצע שנות השמונים שודרה מערכת של תוכניות בסדרה האהובה רכבת ההפתעות, סדרה אשר מעלה חיוך וצביטה בלב מלאה בנוסטלגיה סביב התוכנית האהובות עליהן גדלנו כולנו. איך שהשיר מתנגן עולות בכולם תחושות נוסטלגיות חמימות של פעם.
ניתן לומר כי פעם היינו צנועים כי לא היה שפע כמו היום, רכבת ההפתעות יצרה שפע על המסך שסיפק אלפי בתים בישראל. כאן תוכלו לראות פרקים נבחרים של הסדרה האהובה ובתוכה שלל תוכניות אהובות ומקסימות ביותר.
3 Comments

 1. אמא של עמנואל
  14/05/2022 @ 19:01

  תעלו בבקשה עוד סרטים לקטנים כי הילד שלי כבר ראה את כולם כמה פעמים.

  Reply

 2. YDIT11
  16/09/2022 @ 19:20

  סרטים מעולים.
  זה שווה לראות עבור כל אלה שאוהבים סרטים מצוירים

  Reply

 3. סוניה
  03/01/2023 @ 16:44

  אנימציה יפה ומוצלחת מאוד, שאסור לפספס.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה