רחוב סומסום

רחוב סומסום

הסדרה האהובה רחוב סומסום הינה הצלחה מסחררת כלל עולמית. יש בסדרת רחוב סומסום דמויות מצחיקות כמו קיפי, אלמו, אוסקר, כרובי, בנץ או משה אופניק. מקורה של רחוב סומסום הוא בארצות הברית והסדרה תורגמה לשפות רבות בשל הצלחתה המסחררת. רחוב סומסום היא הסדרה האהובה מהילדות אשר מלווה ילדים עד היום. זוהי בהחלט אחת הסדרות המוצלחות ביותר בעלת תכנים חינוכיים משובחים לטווח גילאים נרחב.

[Total: 4 Average: 5]


רחוב סומסום דמויות מצחיקות

כולם מכירים את הדמויות האהובות והמוכרות מהסדרה האהובה רחוב שומשום יש את כרובי המקסים, אוסקר, ציפורת ואיך לא, אריק ובנץ הנודעים. רחוב סומסום דמויות רבות נוספות כאשר כל פרק מתמקד באופן נרחב בסוגיה מסויימת באופן מותאם לילדים. מלבד ההתמודדות עם הסוגיה יחפשו הילדים לתכנים נוספים רבים סביב נושאים מהותיים הקשורים בחינוך וכמו כן גם תכנים לימודיים כמו מספרים, אותיות ואוצר מילים בשפה העברית. הדמויות האהובות מלוות את הילדים בכל פרק אל מסע של תובנות עם ערכים חינוכיים הכרחיים הכוללים שירים וקטעים קצרים עם דמויות שונות. בין לבין ישנן הפוגות הכוללות קטעי תוכניות קצרים.רחוב סומסום הוא רחוב של אהבה

ההצלחה האדירה של רחוב סומסום פרקים מלאים היא כלל עולמית ומרבית התכנים נשארו נאמנים למקור. עם זאת, תרגומים רבים הוסיפו דמויות מסויימות או שינו דמויות אחרות לצורך התאמה אוטנטית אזורית. מדינת ישראל הוסיפה דמות קיפוד אהובה בשם קיפי הקיפוד האהוב אשר מלווה את התוכנית ואף מסביר לילדים את מוסר ההסכם של כל פרק באופן ברור ומובהק. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של פרקים מן הסדרה האהובה שומשום אשר מתרוצצת על מסכינו זה למעלה מעשור ומלווה את ילדי מדינת ישראל בלימוד ערכים חינוכיים חשובים באופן קסום ולבבי במיוחד.
3 Comments

 1. ליאל
  14/05/2021 @ 13:24

  תודה.
  אמא שלי סיפרה לי שראה רחוב סומסום כאשר הייתה קטנה.
  אולי מחילים לשדר מחדש בטלוויזיה?

  Reply

 2. נעמי
  14/05/2022 @ 19:47

  סדרה הזו הרשימה אותי לגמרי. אני ממליצה לא לפספס פרקים של רחוב סומסום.
  הסדרה חוללה מהפכה בכל העולם כולל בישראל.
  יצירת מופת שום דבר אחר.

  Reply

 3. Mirit19
  19/07/2022 @ 18:32

  כל הכבוד שהעלאתם את רחוב סומסום.
  סדרה טובה מאוד, אני ממליצה בחום!!
  לילדים בכל הגילאים

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה