רובוטריקים

ההצלחה של רובוטריקים מתבססת על אהבת הילדים לדמויות דמיוניות, טכנולוגיה מתקדמת ועל המלחמה המתמדת בין הטוב לרעה. רובוטריקים היו בהתחלה סדרה לילדים ולאחר מספר שנים הופקו עקב ההצלחה הרב של הסדרה גם רובוטריקים סרטים שכבשו את העולם ברחבי העולם.

[Total: 3 Average: 5]


רובוטריקים סרטים מרהיבים

רובוטריקים היא סדרת לילדים ובהמשך הופק גם סרטים מלאים.

רובוטריקים 1

סרט הראשון, רובוטריקים 1, כמו בעצם שאר הסרטים בסדרה זו, עוסק במלחמה בין רובוטים שיכולים לשנות את הצורה שלהם (חבר’ה טובים) למפלצות שרוצות לכבוש את כדור הארץ (רעים).
רובוטריקים עם עיניהם הכחולות ידועים בכוחם באוויר, מכיוון שרבים מהם הופכים למטוסים למכוניות, רכבים צבאיים ולעוד דברים שנותן להם כוח.

רובוטריקים 2

מקסימלי מתעורר בכוכב האם סייברטרון ללא זיכרונות מאיך שהגיעו לשם, ובמקום לקבל את פני חבריהם, הם ניצודים על ידי דצ’פשנס הפזיזים שיצר מגהטרון. מקסימלי  חייב לשחרר את סייברטרון ממגטרון ולהחזיר אותו לחיים אורגניים.רובוטריקים 3

במשך מאות שנים, שני גזעי רובוטים – אוטובוץ ודצ’פשנס – נלחמים על גורל היקום כמוקד המלחמה. כששדה הקרב הופך לכדור הארץ, אלמנט ההפתעה שיכול להכריע את גורל המלחמה נמצא בידי סם וויטוויקי.

רובוטריקים 4

צעיר בשם סם, דואג לאלה בגילו, כלומר בית ספר, חברים, מכוניות ונערות. מבלי לדעת שהוא זה שיכול להחליט על גורל המין האנושי, סם ועמיתו שרוצים להפוך לחברתו מיקאלה, מתעוררים באמצע עימות בין רובוטים. גורל העולם כולו תלוי על חוט וכך סם לומד את משמעות האמירה של משפחת ויטוויקי: ‘הניצחון דורש קורבנות’.רובוטריקים 5

הפעולה מתחילה בצורה מעולה עם אפקטים פנומנליים. מדע בדיוני שרק בסרטים עם רובוטריקים  אפשר לעשות. קוביה, רובוטים שמגיעים משום מקום לקחת אותה, מישהו מצא אותה במקרה…

רובוטריקים 6

הקרב על כדור הארץ הסתיים זה עתה, אך הקרב על היקום רק התחיל. לאחר שחזר לסייברטרון, סטארסקרים משתלט על הדצ’פשנס ונחוש לחזור לכדור הארץ בכוח מוגבר.
האוטובוץ, משוכנעים כי שלום אפשרי, מגלים כי שרידי מגהטרון נגנבו מצבא ארה”ב וכי הדצ’פשנסמנסים להחזירו לחיים. עם מגהטרון חזק כמו שהיה בהתחלה ונעזר בסטארסקרים וחברים חדשים בקבוצת הדצ’פשנס, לאוטובוץ יכול להיות כאב ראש גדול בניסיון להגן על החופש.

רובוטריקים 7

אופטימוס פריים מנסה להציל את סם, אך נהרג. סם מנסה להבין כמה סמלים ומגיע למצרים, כשהוא מבין שאפשר להחיות את אופטימוס בעזרת המטריקס שהוא מוצא אך הופך לאבק. עם זאת, סם לא מאבד את התקווה שהוא יצליח, ולכן הוא מתחיל במירוץ נואש להגיע לאופטימוס, מנסה לעבור את האכזבות, יחד עם מיקאלה.

לדעת יותר על רובוטריקים – Transformers

ילדים אוהבים סרטים מצורים של פעולה וגם של מדע בדיוני ואין ספק שאם מדובר על אנימציה כמו רובוטריקים, ניתן להשיג דמויות מגניבים עם אפקטים שלא יכולים להשיג בחיים הרגילים שלנו.

בכל העולם רובוטריקים סרטים הצליחו מאוד והיו שוברי קופות בקולנוע העולמי וגם בחניות צעצועים שעיצבו בובות עם דמויות הגיבורים של הסדרה.

רובוטריקים סרטים מביאים לאקרנים אפקטים נפלאים, עלילות דינמיות והכי חשוב זה שהטובים, שהם רובוטריקים, תמיד מנצחים את רעים ומצילים את העולם.


היסטוריה של רובוטריקים

 

כאשר התחילו להופיע צעצועים עם הדמויות של רובוטריקים סרטים הילדים התלהבו מאוד מהאפשרויות של משחקים חדשים והתחילו לעשות אוספים של רובוטריקים. הסרטים שהתחילו בשנות ה-80 חזרו למסכים במאה ה21 עם סרטים רובוטריקים חדשים מיוחדים שהחזירה את תהילה גיבורים שמצילים את העולם…
לקריאה נוספת על סנדוקאן בויקיפדיה
2 Comments

 1. ADON
  20/01/2021 @ 11:23

  האנימציה הזו סופר מגניבה … שווה לראות

  Reply

 2. ברק
  27/04/2022 @ 23:55

  ציפיתי בהרבה סרטים יותר מהפרסומת אבל אם אין מה לעשות שווה צפייה

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה