קופיקו פרקים מלאים

קופיקו פרקים מלאים

קופיקו הוא קוף מיוחד שיודע לדבר, אשר מגיע לנוגה לזר כמתנה מדודה אבי שמגיע לבקר. מרגע הגיעו אל המשפחה ואל בניין קומות ברמת גן, רק הרפתקאות והסתבכויות משעשעות מתפתחות סביבו. הסדרה קופיקו עלתה לאוויר בערוץ הילדים בשנת 1993 ע”פ ספרייה של הסופרת תמר בורשטיין לזר. 

[Total: 6 Average: 4.2]


סרטים של קופיקו

הדמות המרכזית של הסדרה קופיקו הוא קוף מיוחד שיודע לדבר והינו שובב במיוחד. כל פרק מבין קופיקו פרקים מלאים מציג הרפתקה חדשה או הסתבכויות שהוא הביא על עצמו. דמויות מרכזיות נוספות של הסדרה קופיקו הן בני משפחת לזר. מדובר על אורנה מקופיקו שהיא נערה מתבגרת, נוגה מקופיקו שהיא אחותה הצעירה של אורנה, על שלומקה קופיקו בעלה של תמר מקופיקו, על יורם מקופיקו שהוא הבן של משפחת לזר ובסוך צ’יקיטה כלבתם.
משפחת תפוחי גרים ליד משפחת לזר והיא מוצגת על ידי שושנה קופיקו בעלה אברום ובנם דובי.קופיקו סרטים גם מצחיקים וגם חינוכיים

לאחר 16 שנים מהשידור של העונה הראשונה, התחילו שידורי קופיקו עונה 2, עם דמויות חדשות ושחקנים חדשים. עבור הסדרה קופיקו בי השנים 2010 לבין 2018 הופקו שלוש סדרות ספין-אוף והן קופיקו חוקי הג’ונגל, קופיקו במשטרה ואחרון קופיקו המנהל.
סרטי קופיקו לא רק שכיפיים ומצחיקים אלא מדובר במיוחד על סרטים חינוכיים שבאים ללמד את הילדים דברים חדשים.
שחקני הסדרה קופיקו

בסדרה המקורית הראשונה שחקני קופיקו היו:
קולו של קופיקו גני תמיר, דור צויגנבום, דורית פלד, דפנה אילן, יותם שאו, נדיה רוזנברג, אסתי ברעד-פורים וערן בן זאב. בסדרה החדשה עונה 2 שחקני קופיקו הם: מיכל מוכתר גלי חזן. בעונה 3 ו-4 השחקנים הם ליאור דטאוקר, יוסי מרשק, עידית נוידרפר, מעיין אלוני, הילה לוזיה, בר מיניאלי, רודי סעדה, טלי אורן ודניאל ליטוין.
לקריאה נוספת על הסדרה קופיקו בויקיפדיה

1 Comment

  1. מילה
    14/05/2022 @ 20:29

    סדרה מצוינת עם הרבה רעיונות והשלכות רבות: התפתחות אישית, הרמוניה עם עצמך ועם העולם מסביב וכו’…

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה