צבי הנינג’ה

סדרת צבי הנינג’ה סרטים מציגה קבוצה דמיונית של ארבעה צבים דמויי בני אדם שאומנו באמנות הלחימה נין ג’וטסו בידי הסנסיי ספלינטר. צבי הנינג’ה סרטים ממקום מושבם בתעלות הביוב של מנהטן, ניו יורק, ארבעת הצבים נלחמים בפושעים, מגלומנים מרושעים ופולשים חוצנים, ובכל אותה עת נותרים חבויים ומבודדים מפני העולם החיצון.

[Total: 6 Average: 4.3]


הדמויות הטובים והרעים של צבי הנינג’ה סרטים

הדמויות הטובים של צבי הנינג’ה סרטים הן לאונרדו, רפאל, דונטלו ומיכלאנג’לו וכמובן ספלינטר. הכל מתחיל כאשר ספלינטר שחי בתעלות הביוב ליד חולדות שהפכו לידידות הטובות שלו מוצא ארבעה צבים שנקנו מחנות חיות מחמד על ידי ילד. בטעות הילד מפיל אותם אל תוך הביוב וספלינטר מגלה את הצבים עטופים בנוזל סגול זוהר. הנוזל גורם לצבים להפוך לדמויי אדם בדיוק כמו שספלינטר הופך לעכברוש דמוי אדם.

צבי הנינג’ה פרקים מלאים

כאשר ראוים צבי הנינגWה פרקים מלאים מבינים ששספלינטר יאמץ את הצבים ויתחיל ללמד אותם אומנות לחימה בשם הנינג’יטסו וכך הם הופכים לחבורת צבי הנינג’ה. הם הופכים מהר מאד לאוכפי חוק שנלחמים בפושעי העיר באשר הם. בעיר קיימת מקבוצת צעירים מפר חוק המכונים הרגל. חברי הקבוצה הם בעצם הדמויות הרעים של הסדרה צבי הנינג’ה.צבי הנינג’ה סרטים שילדים אוהבים

הראשון בחבורה שרדר והוא זה שמשליך את החומר הרדיואקטיבי לביוב של ניו יורק בכוונה להרוג את ספלינטר. במשך הסדרה שרדר וקראנג, ביבופ ורוקסטדי הבריוניםצבא של חיילי רגל רובוטיים ינסו כל הזמן לחסל את צבי הנינג’ה סרטים ולהשתלט על העולם. לחבורת הרעים יש חבר נוסף בשם דוקטור בקסטר סטוקמן מדען מטורף ושפל, שיעזור לשרדר להילחם בצבים.
2 Comments

 1. GALY25
  15/01/2021 @ 18:59

  ראיתי שוב לאחרונה כמה פרקים של צבי הנינג’ה ואני לא מתחרט על כלום, כי זו סדרה מדהימה!!!

  Reply

 2. שאולי
  09/10/2022 @ 22:49

  הסדרה הכי טובה שנראה אי פעם!
  לדעתי.
  אני מקווה שזה יופיע עוד פרקים חדשים של צבי הנינג’ה

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה