פרפר נחמד

פרפר נחמד היא בהחלט תוכנית טלוויזיה מספר אחת בתחום חינוך הילדים. יש הורים שגדלו על פרפר נחמד שאומרים: חבל שהיום כבר לא עושים סרטים לילדים כאלה. פרפר נחמד עשירה בשחקנים מעולים, דמויות מצחיקות וגם שירים לילדים שעד היום זוכרים אותם.

[Total: 5 Average: 4.8]


ללמוד יותר על פרפר נחמד

תוכנית הטלוויזיה פרפר נחמד היא תוכנית ישראלית עבור ילדים בגיל הגן, שעוסקת בבעיות ונושאים שונים ממציאות הילדים. בנוסף פרפר נחמד מביא בתכנים חינוכיים כמו פרקים מלאים מיוחדים לחגי ישראל. כל זה קורה באמצעות דיאלוג בין מנחים לבובות שונות.מטרת התוכנית פרפר נחמד

הציבור שאליו הייתה מיועדת התוכנית פרפר נחמד בתחילתה, היה ציבור של ילדים בני שנתיים וחצי ועד גיל ארבע. הסיבה הייתה השלמת חסכים חינוכיים של ילדים שעדיין לא הלכו לגן. התכנים החינוכיים הועברו באמצעות שיחות בין המנחים האנושיים לבין מספר בובות בדמויות של בעלי חיים. ליד השיחות התוכנית פרפר נחמד צירפה פרפר נחמד שירים, הצגות, משחקים וסרטונים מתחומים שונים של החיים.דמויות פרפר נחמד

בלב התוכנית פרפר נחמד עמדו דמויותיהן של בובות כפפה אשר הופעלו על ידי בובנאיות ובובונאים. אין ילד בישראל אשר לא את פרפר נחמד שיר פתיחה. הדמויות המרכזיות של פרפר נחמד הן: שבי ואוזה, נולי ובץ. שבי הוא שבלול, אוזה היא אווזה, נולי היא אפרוחה ובץ הוא צב.
בשלב יותר מאוחר הצטרף לבובות גם הדמות פינגי הפינגווין, בובה בגודל מלא. במהלך השנים הופיעו בתוכנית בובות נוספות כמו צ’יפי האפרוח וגם דמות מפרפר נחמד אשר באופן קבוע יושב על פרח. שירי פרפר נחמד בוצעו על ידי הבובות, המנחים וגם שחקנים וזמרים מפורסמים כמו עוזי היטמן, עופרה חזה, מיקי קם ועוד.
3 Comments

 1. לביניה
  01/12/2021 @ 22:47

  אה….אילו זמנים….כמה אהבתי את הסדרה זאת…..אני זוכרת שנשארתי דבוק למסך הטלוויזיה וגם למדתי המון דברים.
  אני יכולה לומר בכנות שגם עכשיו אני מסתכלת בפרקים אלה בהנאה…
  ציון 10*

  Reply

 2. דורית
  30/05/2022 @ 03:57

  יצירת למופת אמיתית של סרטים חינוכים.
  שווה לראות!

  Reply

 3. רבקה
  22/07/2022 @ 08:10

  אני מנסה לשכנע את הילד שלי לראות פרפר נחמד וסדרות ישנות כאלה והיא לא ממש מתעניינת…
  מדוע?
  מה עובד על הילדים שלנו?

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה