פיטר פן

פיטר פן הוא דמות שהופיעה לראשונה בהצגה שיצר הסופר והמחזאי הסקוטי ג’יי מ ‘בארי. בהמשך הופיעו סרטים עם פיטר פן וגם סדרות לילדים. פיטר פן הוא הנער שסירב להתבגר ואת ילדותו הנצחית הוא מעביר על האי הקטן “ארץ לעולם-לא” כמנהיג הקבוצה של “הילדים האבודים”. על האי ישנן דמויות בדיוניות כמו בתולות ים, פיראטים ופיות.

דרגו את העמוד
[Total: 1 Average: 5]


פיטר פן דמויות

פיטר פן למעשה הוא ילד מעופף שלא גדל מעולם והוא זה שמלווה מלווה את ונדי ג’ון ומייקל לארץ לעולם לא. אפשר לראות באתר גם פיטר פן הצגה בעברית.
בסדרה או בסרטים השונים מופיעה דמות חשובה והיא טייגר לילי או “שושן הטיגריס”- נסיכת שבט האינדיאנים של ארץ לעולם-לא. טינקרבל ופיטר פן הם חברים מאד טובים לאחר שהיא מלמדת אותו לעוף באמצעות אבקת הקסמים שהיא מחזיקה בתור פיה. פיטר פן אוהב סיפורים וכדי לשמוע אותם הוא קופץ לעולם הרגיל וככה הוא זוכה להקשיב לסיפורים של מרי דארלינג.
היא האימא של ונדי, ג’ון, ומייקל. פיטר פו וונדי מכירים זה את זו לאחר שונדי מנסה לתפוס אותו באחד הביכורים בבית שלה.סרטי פיטר פן וגם הצגות בעברית

בסופו של דבר פיטר פן ילמד את ונדי ואת אחיה לעוף בעזרת אבקת הקסמים ישר לארץ לעולם-לא. שם הם יעברו ביחד המון הרפתקאות. דמויות נוספות חשות הן הילדים האבודים, הכלבה של ונדי ננה, בתולות הים התנין המתקתק ועוד.
הדמויות השליליות של פיטר פן הצגה הן: קפטן ג’יימס הוק שהוא שודד ים מרושע, סמי המשרת את קפטן הוק ושודדי הים. כל החבורה הזאת של שודדי הים נלחמת נגד פיטר פן.
תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה