פוקימון סרטים

פוקימון דמויות

פוקימון סרטים הפכו להיות אהובים לילדים בזכות פוקימון דמויות של מאות זנים בדיוניים של המפלצות אשר נלחמות ברעים. הופק במשך השנים פוקימון הסרט וגם סדרה של פוקימון פרקים מלאים. ילדים אוהבים הגיבורים שיודעים אמנויות לחימה והם תמיד רוצים שהטובים ינצחו….

[Total: 3 Average: 3.7]


לדעת יותר על פוקימון

פוקימון היה במקור משחק מחשב ששווק על ידי נינטנדו ב-1995 כמשחק תפקידים. השם פוקימון הוא סוג של קיצור של שם המותג ביפנית – “מפלצות כיס”. פוקימון הפך לבין סרטים לילדים האהובים ביותר בכל העולם בגלל הדמות המרכזי הוא ילד חמוד וגם פוקימון דמויות שונות ומשונות שמופיעות בפוקימון פרקים מלאים או פוקימון סרטים.פוקימון (אנגלית: Pokémon ) הוא זיכיון מדיה שבבעלות חברת משחקי הווידאו נינטנדו אשר נוצר במקור על ידי סטושי טג’ירי בסביבות 1995.

פוקימון סרטים של הרפתקאות מגניבות

המוצר המקורי בזיכיון היה צמד משחקי תפקידים ששווקו על ידי נינטנדו בשנת 1995 כמשחקי וידאו עבור קונסולת המשחקים הניידת גיים בוי, מאז הזיכיון הספיק להפוך לזיכיון משחקי הווידאו השני המשגשג ביותר בעולם, כאשר רק סדרת משחקי סופר מאריו אשר משתייכת גם כן לנינטנדו גוברת עליו. תחת הזיכיון משווקים סדרת אנימה, סדרת מאנגה, צעצועים, משחק וידאו, משחקי קלפים, ספרים ועוד. נכון ל23 באפריל 2008 סך הרווחים המצטבר ממכירות משחקי הווידאו בזיכיון בלבד הגיעו למעל 180 מיליון עותקים.
השם פוקימון הוא סוג של קיצור לתעתיק הלטיני של שם המותג ביפנית – “מפלצות כיס” (פוקטו מונסוטה). בנוסף לזיכיון עצמו המונח “פוקימון” מתייחס גם ל- 493 הזנים הבדיוניים של המפלצות אשר מופיעים בזיכיון. את המשחק תיכנן ופיתח סטושי טג’ירי בין השנים 1991 – 1995 עבור חברת נינטנדו. המשחק התבסס על תחביב…הסיפור של פוקימון – Pokemon
אם רוצים לדעת יותר על פוקימון מומלץ לצפות בסרטון שבהמשך ולשמוע בעברית את הכל הסיפור האמיתי של הגיבורים של פוקימון סרטים.
לקריה נוספת על פוקימון בויקידיה

2 Comments

 1. SAVION
  04/05/2021 @ 15:02

  איזה יופי
  אני מאוד אוהב פוקימון

  Reply

 2. אבא של דורון
  11/12/2022 @ 22:20

  סרטים כל כך יפים לילדים שהוריהם גם צפו בהנאה רבה.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה