פאוור ריינג’רס סרטים

פאוור ריינג’רס עוקב אחר ההרפתקאות של חמישה מתבגרים שהופכים בן לילה לגיבורי על. פאוור ריינג’רס צריכים להציל את עיר הולדתם ואת כל כדור הארץ מאיום של כוח זר שרוצה לכבוד את האנשות …

[Total: 4 Average: 4.5]


פאוור ריינג’רס סרטים לצפייה ישירה

העלילה של סדרה לילדים פאוור ריינג’רס בעברית מתחוללת בעתיד, בשנה לא ידועה. וירוס מחשב קטלני בעל אינטליגנציה מלאכותית ששמו “ונג’יקס”, פותח במלחמה נגד האנושות. ונג’יקס משתלט על כל התקשורת בכל העולם ובאותו הזמן מקים צבא של רובוטים חיילים. צבא זה מצליח להשתלט תוך שלוש שנים על כל ערי התבל חוץ מהעיר בשם קורינת.
העיר הזאת לא נכבשה אודות כיפת מגן בלתי חדירה וענקית אשר הגנה על העיר כולה. עקב זה, ד”ר קיי תקים קבוצה של לוחמים של פאוור ריינג’רס סרטים. כל הלוחמים בקבוצה החדשה הזאת, הם בעלי כוחות על אשר חייבים להילחם בחייליו של ונג’יקס ולהגן על המקלט האחרון של האנושות.

פאוור ריינג’רס בעברית

הגורל בחר בחבורת פאוור ריינג’רס בעברית, והם היחידים שעלולים להתמודד עם סכנה. עם זאת, כדי להצליח, עליהם להתגבר תחילה על בעיות חיי היומיום ולפני שיהיה מאוחר מדי, לשלב כוחות ולהפוך באמת לקבוצת הפאוור ריינג’רס סרטים.
אחת הזיכיונות האהובים בשנות ה -90, פאוור ריינג’רס סרטים ממציא את עצמו מחדש עבור דור חדש, ומביא למסכים כמה דמויות פופולריות. התוצאה נראית מתאימה יותר לבני נוער מאשר למבוגרים, אך – בנוסף למה שאולפני ההפקה רואים ככל הנראה את היתרון העיקרי של הסרט, האפקטים המיוחדים – על פאוור ריינג’רס להתפאר גם במסר המסוגל לעורר מודעות בקרב כל הדורות. עם זאת, הסרט אינו חורג ממצב שובר הקופות “מרשם” שלו, ולמרבה הצער, המתכון שימש לעתים קרובות בעשורים האחרונים ולכן הוא מוכר.

 

מי הם האנשים מאחורי המסיכות של פאוור ריינג’רס

 כול הילדים רוצים להיות פאוור ריינג’רס

הילדים מאוד מתלהבים מהסדרה פאוור ריינג רס סרטים – Power Rangers. לאחר שדמיינו היסטוריה חלופית של כדור הארץ (המטאוריט ההורג דינוזאורים הופעל על ידי זורדון, פאוור ריינג’ר פרהיסטורי, כדי להשמיד בוגד קבוצתי), הסרט לוקח אותנו היום לעיירה אמריקאית קטנה בה מספר סטודנטים בתיכון אני בבעיה. אנו טובעים כמה עשרות דקות באי שקט ובמרד של גיל ההתבגרות, אך כאן ג’ייסון (דקר מונטוגרמי), קימברלי (נעמי סקוט), בילי (ר.ג’יי סילר), טריני (בקי ג’י) וזאק (לודי לין) מוכרים סוף סוף על ידי המפורסם.

גבישים צבעוניים וקבל את האתגר להיות הקבוצה החדשה של פאוור ריינג’רס סרטים. בדיוק בסיכון, כי האיום קרוב: הבוגדת ריטה רפולסה (אליזבת בנקס, כל כך מוגזמת שהיא גונבת את כל הסצנות) חוזרת לחיים כדי להגשים את ייעודה, את השמדת החיים על כדור הארץ.
פאוור ריינג רס סרטים מזמין את האגו לקחת צעד אחורה ומציע גישה “ביחד”: אחד הוא לבד, אבל ביחד הם יהיו … מדהימים! זהו אחד המסרים המעודדים ביותר שפרסם שובר קופות אי פעם לבני נוער, וטוב שיהיה בו שליטה בכמה שיותר צופים בסרט.

30 שנים של פאוור ריינג’רס

 

3 Comments

 1. אופק
  13/01/2020 @ 14:13

  אני לא חושב שיש ילד שלא הסתכל בסרטים המצוירים המפורסמים של פאוור ריינג’רס

  Reply

 2. Dandy
  25/08/2022 @ 17:58

  חובה לראות עבור מדוכאים ומתוסכלים, זה לא סדרה לאנשים שפויים

  Reply

 3. KING
  22/02/2023 @ 23:32

  סרטי ילדים שמעודדים פריצת גבולות, חברויות יפהפיות והרפתקאות פראיות.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה