סרטים חדשים לילדים

סרטים חדשים לילדיםבאופן כללי צפייה בסרטים – בין אם בבית ובין אם בקולנוע של סרטים חדשים לילדים יכולה להיות דרך נהדרת למשפחות לבלות יחד. עם זאת יכול להיות אתגר למצוא סרטי ילדים חדשים המתאימים לילדים בגילאים שונים.

[Total: 20 Average: 3.8]


סרטים חדשים לילדים בקולנוע

רוב ההורים תמיד יחפשו סרטים חדשים לילדים בקולנוע ופחות בטלוויזיה כי לרוב סרטי ילדים חדשים מוקרנים קודם כל בקולנוע ורק לאחר מכן משודרים בטלוויזיה. עד גל מסוים האחראיות על בחירת סרטים לילדים חדשים נופלת על ההורים כי לכל ילד יש טעם אחר או שהוא אוהב דמות מסוימת.
עבור דמויות אשר זכו להצלחה בקרב הילדים הופקו סרטים חדשים לילדים שבדרך כלל מדובר על המשך העלילה של הסרט המקורי. ישנן דוגמאות רבות של סרטים לילדים כאלה, כגון לשבור את הקרח, דרדסים, צעצוע של סיפור, עידן הקרח ועוד.
לעיתים קרובות דמויות סרטי אנימציה של סרטי המשך יהיו שחקנים אמיתיים התוצאה תהיה שסרטים אלה יתאימו לא רק לילדים הקטנים אלא גם לילדים בוגרים יותר. במקרים אחרים סרטי ילדים חדשים מבוססים על ספרי רב מכר כגון הרי פוטר, פו הדב, אגדות וסיפורים לילדים, סרטי תנ”ך ועוד.סרטים חדשים לילדים 2019

קטגוריה של סרטים חדשים לילדים 2019 מביאה לקהל הצעיר את הקאמבק של דמבו הפיל המעופף, גרסה קולנועית חדשה ל”מלך האריות”, “קורגי המלך”, “אלאדין” סרט אקשן מוזיקלי, “צעצוע של סיפור 4” ועוד.

3 Comments

 1. אופירה מזרחי
  03/02/2021 @ 10:42

  אני מחפשת סרטים חדשים לילדים משנת 2020 ולא הצלחתי למצוא כאן.
  יש לכם ואני לא יודעת לחפש?

  Reply

  • Movies4kids
   04/02/2021 @ 10:58

   יש גם סרטים חדשים משנת 2020 אבל לא הרבה. ניתן לעשות חיפוש לפי שם הסרט.
   רק בעמודים בהם מוצג סרט נמצא בתחתית חיפוש.

   Reply

 2. אורה
  05/01/2022 @ 22:50

  האמת היא שלא ציפיתי לראות סרטים לצפייה ישירה כל כך נהדרות כאן באתר.
  תודה שהעלית והפכת אותו לזמין עבורנו

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה