ספיידרמן

העכביש ספיידרמן מוכר בכל עולם שנים רבות כי כל סרט של ספיידרמן הוא חוויה מיוחדת.
בחור צעיר בשם פארקר, לאחר שננשך על ידי עכביש רדיואקטיבי, מגלה שיש לו כעת כוחות על. ספיידרמן משתמש בכישוריו החדשים למען עושר ותהילה, הוא נותן לאגו שלו לעוור אותו לצרכי אחרים.

[Total: 5 Average: 4]


אקשן בסרטים ובסדרה של סדרה ספיידרמן

לאחר שפיטר פארקר הוא כבר ספיידרמן הוא יצר לעצמו תחפושת ושם והופיע לראשונה בתוכניות טלוויזיה תמורת כסף. הוא הפך ללוחם, והביס בקלות את יריביו בזירה. עם זאת, הוא מתחרט על כל חייו משום שסירב לתפוס גנב. אותו גנב הרג את דודו מעט מאוחר יותר. מאותו רגע ספיידרמן הקדיש את חייו למאבק בפשע, מכיוון שמאותו רגע הוא הבין עם כוחות גדולים מגיעה אחריות גדולה. עם הזמן ספיידרמן עובר אינספור הרפתקאות ויהיו יותר ויותר אויבים שעליו להביס. אך לבסוף, הקרב האחרון מגיע וספיידרמן מנצח וכולם חוזרים לבתיהם. ספיידרמן מתעורר על גג בניין ומבין שהוא בעולם של ספיידרמן לבוש כמוהו, אך ללא כוח. הוא חוזר לגג, שם מופיעה מאדאם ווב ולוקחת את ספיידרמן למקום שבו נמצאת מרי ג’יין.סרטי ספיידרמן

עקב הצלחתן של הסדרות ספיידרמן ששודרו המשך הזמן בשנות האלפיים חברות סרטים התחילו להפיק סרטים קולנועיים כמו ספיידרמן המופלא, ספיידרמן 2, ספיידרמן השיבה הביתה, ספיידרמן רחוק מהבית, ספיידרמן המופלא 2, ספיידרמן שחור וגם ספיידרמן ממד העכביש. ספיידרמן 2002 בעצם נתן אור ירוק להפקות רבות עם דמותו של ספיידרמן. הוא יופיע גם בקפטן אמריקה מלחמת אזרחים, איירון מן 2 הנוקמים מלחמת האינסוף.
ללמוד יותר על ספיידרמן – Spider-Man

הסרטון שבהמשך מסביר בעברית את כל ההיסטוריה של ספיידרמן מהקומקס ועד להופעתו של הסרטים, ההצלחה הרבה של הסרט הראשון ועל אהבה הגדולה של האנשים בכל העולם על גיבור על נוסף שמציל את העולם ונלחם נגד הרעים.

 

2 Comments

 1. דימה
  04/03/2020 @ 05:26

  לכל הסרטים עם ספיידרמן יש אנימציה יפה עם סיפור מעניין. אסור לפספס את האנימציה הזו

  Reply

 2. יוסי
  06/04/2023 @ 23:06

  ספיידרמן הם סרטים על קסם וחלומות שרק האמריקאים יודעים לעשות מהסוג הזה,
  סרטים מבריקים, קלאסיקה שאי אפשר שלא להתאהב כבר מהצפייה הראשונה.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה