סיפורי התנ”ך לילדים

סיפורי התנ"ך לילדיםבמהלך השנים נכתבו סיפורי התנ”ך לילדים, הופקו סדרות אנימציה וסרטים עם סיפורי התנ”ך, הצגות ועוד. בדרך כלל סיפורי התנ”ך לילדים  הם מוצגים בגרסה קלה לקריאה, עם איורים צבעוניים ומעניינים אשר משקיפים את הנושא של הסיפור. כל סיפורי התנ”ך לילדים  מתחילים עם הבריאה, דרך סיפור גן עדן וממשיכים עם נח, יוסף, שמשון הגיבור, דוד ויונה הנביא.

[Total: 2 Average: 5]


לומדים התנ”ך עם סיפורי התנ”ך לילדים

בעיניי רבים התנ”ך הוא אוסף של כתבי הקודש היסודיים של היהדות וכולנו המבוגרים מכירים. כדי שהתנ”ך יהיה נגיש גם לגילאים הצעירים מומלץ לגלוש באתר שלנו ולראות סיפורי התנ”ך לילדים כי לומדים ונהנים וזה הכי כיף.
קיימות עשרות גרסאות שונות זו מזו ומטרתן זה להעביר את סיפורי התנ”ך לשפה שהילדים יוכלו להבין וליהנות. כבר בגיל הגן ובכיתות הנמוכות הילדים שומעים מהגננת או מהמורה סיפורם על חגי ישראל כגון: יציאת מצרים, סיפורים על משה, שמשון הגיבור, על דוד וגלית, מגילת אסתר ועוד. בהמשך הם ישמעו סיפורי התנ”ך מעניינים על דמויות נוספות כמו יוסף ואחיו ואליהו הנביא וכמובן על אבותינו.לומדים ונהנים עם סיפורי התנ”ך מעניינים

סיפורי התנ”ך לילדים מלמדים אותם גם על כיבוש הארץ, יציאת מצרים, התנחלות וגם ראשית המלוכה בישראל. כולנו מכירים את ערכיו החיוניים של ספר התנ”ך שהוא שורש התרבות והשפה העברית. התנ”ך הוא בעצם יצירה ספרותית ודרכה אותנו מקושרים לנוף הארץ. דרך סיפורי התנך לילדים לקריאה הילדים קונים לעצמם את המושגים הראשונים על דרכי חייהם של אבות ישראל, על תולדותיהם וכמובן על מנהגיהם השונים.

לימוד התנ”ך באינטרנט

בשנות התשעים היה מאד מקובל לרכוש או לשכור קלטות וידיאו עם סרטים שונים גם עבור מבוגרים וגם עבור ילדים. בין היתר יש להזכיר את הקלטת בשם סיפורי התנ”ך לילדים  אשר מציגה סרט אנימאציה עם סיפורי התנ”ך כגון בריאת העולם, תיבת נח ומגדל בבל.
היום הכל נמצא באינטרנט והילדים שאוהבים מסכים ישמחו לראות סיפורי התנ”ך לילדים לקריאה ולצפייה אונליין.
ללמוד יותר על סיפורי התנ”ך לילדים בויקיפדיה
2 Comments

 1. אודליה
  06/02/2022 @ 10:14

  אנימציה יפיפייה מלאה ברגעים שובי לב!!!!

  Reply

 2. nahman2010
  08/11/2022 @ 15:44

  סרט האנימציה הזה טוב מאוד ומעניין מאוד.
  למדתי המון דברים מהסיפורי התנ”ך

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה