סיפורים לילדים לשמיעה ולצפייה

סיפורים לילדים לשמיעה ולצפייהסיפורים לילדים היו מתמיד גורם חינוכי מהחשובים ביותר. כל ילד בעולם שמע סיפורי ילדים מההורים שלו וגם בבית הספר. יש סיפורים קלאסיים למספרים אותם בכל העולם, סיפורים לילדים שנכתבו לפני המון שנים או כלאה שעברו מפה לאוזן במשך דורות. 

[Total: 5 Average: 5]


איזה סיפורים לילדים יש באתר?

בקטגוריה סיפורים לילדים נבחרו בקפידה סיפורים לילדים בגן, סיפורי ילדים לפני השינה, סיפורי ילדים לקריאה, סיפורים לילדים לשמיעה, סיפורים לתינוקות, סיפורי ילדים עם מוסר השכל, סיפורי אגדות לילדים, סיפורים לפעוטות וכדומה.
חשוב לציין על סיפורי ילדים באתר שהם מתאימים לצרכים של כל ילד, הורה, סבא וסבתא, מורה או מחנך … בין אם זה מדובר על סיפור קצר לילדים, סיפור בחרוזים לילדים, סיפורי עם לילדים, סיפור לילדים קטנים או סיפורי אגדות לילדים, בכל מקרה מדובר על אוסף סיפורי ילדים שבהחלט כולל את מה שאתם מחפשים או מה שהילדים שלכם אוהבים.
מסיפורים לילדים הם יכולים ללמוד את ההבדל בין טוב לרע, על אהבה, על כבוד, על ההבדל בין אמת לשקר, אבל גם מילים חדשות, שאולי יאשרו את אוצר המילים של ילד.
סיפור לילדים לפני השינה

יש ילדים שאוהבים לשמוע סיפור לילדים לפני השינה והורים לוקחים בדרך כלל ספר ומתחילים לקרוא סיפורי ילדים לקריאה. הורים אחרים יודעים לספר בעל פה סיפורים לתינוקות שלמדו מהורים שלהם כאשר היו קטנים.
היום יש הזדמנות נוספת, להיעזר באתר שלנו ולהשמיע או גם להראות לילד סיפור לצפייה או לשמיעה. מומחים אומרים שלא מומלץ שהילד יצפה בסרט לפני שינה אבל לשמוע סיפור זה טוב ויש באתר סיפורים לילדים שניתן לר להשמיע אותם. יש כל הסיכויים שהסיפור שמסופר ע”י שחקן מקצועי ישמע טוב יותר מסיפור שהורה מספר לילדים.סיפורים לתינוקות וגם סיפורים לילדים בגן 

העולם הפנטסטי של סיפורי ילדים אלמותיים ממתין לכם כאן באתר ואנו מקווים שיעזור גם להורים לספר את הסיפורים לילדים שלכם וגם ילדים שיכולים לשפר את רמת הידע שלהם. במובן זה, סיפורי ילדים באתר מוקדשות לילדים בכל הגילאים.
האוסף סיפורי ילדים כולל מגוון רחב של סיפורים על פיות, נסיכות ומלכים ומלכות, חיות בר או כלבים וחתולים. כאן תמצאו סיפורים קלאסיים או סיפורים יפים אחרים שאולי לא הכרתם אבל מעניינים לא פחות. בנוסף, יש סיפורים קצרים לילדים או סיפורי ילדים עם מוסר השכל שיכולים ללמד דברים חדשים וחשובים בחינוך הילדים. עליכם לדעת גם שלא הגבלנו את עצמנו לאגדות קלאסיות. יש לנו גם הרבה סיפורים חדשים, אשר, תראה, תאהב כמו אלה שכבר התרגלת אליהם.
לקריאה נוספת על סיפורים לילדים בויקיפדיה

4 Comments

 1. מיכל
  26/11/2021 @ 15:38

  רוב הסיפורים מאוד טובים וחינוכים מכל הבחינות!

  Reply

 2. סיפורים לפני השינה ביוטיוב - סרטים לילדים לצפייה ישירה
  14/08/2022 @ 01:51

  […] לפני השינה מציעים אוסף סיפורים לילדים גדולים וקטנים יותר, מלאים באהבה ותשומת לב, שיכולים […]

  Reply

 3. יאירה
  14/09/2022 @ 21:49

  כמה נחמד עמוד הסיפורים הזה! חשבתי שזה ממש טוב כי מזיכר לי סבתה ז”ל שהייתה מספרת לי ספורים כאלה כמעט כל ערב לפני שינה.
  אני שמח שמצאתי את הסיפורים כאן.
  תודה

  Reply

 4. סוניה
  23/09/2023 @ 14:19

  יופי של אתר ובמיוחד הסיפורים לילדים שעוזרים לי מאוד לפני שינה.
  תעלו עוד סיפורים בבקשה!

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה