סופרמן סרטים

סופרמן הוא גיבור על מאוד מוכר בכל העולם כי סופרמן סרטים היו בין הראשונים בעולם עם דמויות שמצילים את העולם. סופרמן סרטים מביא לילדים הרפתקאות מגניבות כי סרטי סופרמן מיוחדים עם אפקטים שילדים אוהבים.

[Total: 6 Average: 5]


סופרמן סרטים לילדים

סופרמן הוא דמות בדיונית הנחשבת לגיבור העל המשפיע והפופולארי ביותר בקומיקס. סופרמן נוצר מספר הקומיקס “קומיקס אקשן”. היו עד עכשיו 5 סרטי סופרמן: סופרמן 1, סופרמן 2, סופרמן 3, סופרמן ,4 “החיפוש אחר השלום” ו”סופרמן חוזר”. בכל הסדרות סרטי סופרמן הוא נלחם בלקס לות’ר האויב המרכזי של סופרמן ברוב שנות קיומו כגיבור-על. סופרמן הוא גם דמות חשובה בסדרת האנימציה ליגת הצדק.

סופרמן סרטים – סמל של סופרמן

סופרמן סרטים נולד בכוכב קריפטון, מהורים ארציים וקיבל את השם קל-אל. רגע לפני חורבן כוכב הלכת קריפטון, המדען ג’ור-אל שולח את בנו התינוק קל-אל עם ספינת חלל לכדור הארץ. סופרמן סרטים יגדל אצל משפחת החקלאים האדיבים ג’ונתן ומרתה קנט. הצעיר מגלה את מקור הכוחות העל אנושיים שלו ועובר למטרופוליס כדי להילחם ברוע. בתור סופרמן סרטים, הוא נלחם בלקס לות’ר הנבל. בזמנו הפנוי סופרמן הוא כתב ה”דיילי פלאנט” ומסתיר את זהותו האמיתית תחת השם קלארק קנט ומנסה לחזר אחר עמיתה לעבודה לויס ליין.כוחות העל של סופרמן

לסופרמן יש מגוון רחב של כוחות על והוא מנצל את כל דרך סרטי סופרמן. הוא מחזיק בכוח-על (כוחו גדול מזה של דחפור), הוא יכול לעצור קליע תותח בידיים חשופות וכו ‘. יתר על כן, הוא יכול להמיס אובייקטים רק בעזרת ראית הרנטגן שלו. הוא יכול לנוע באוויר במהירות גבוהה מאוד והשמיעתו המיוחדת עוזרת לו לעתים קרובות. חולשתו היחידה של סופרמן היא קריפטונייט, אבן נדירה מכוכב הבית שלו.
3 Comments

 1. ליאם
  15/06/2021 @ 01:14

  הסתכלתי עם בן דודי לסרטים של סופרמן …. בן דודי הקטן! אני לא נלהב יותר מדי מסופרמן, אבל לילדים הסרטים די טובים.

  Reply

 2. דוד חרסוני
  02/03/2022 @ 23:17

  אני לא מבין למה יש סרטים מצוירים בערב, כשמבוגרים צופים בטלוויזיה ומחכים לסרט רגיל כדי להירגע. לילדים יש את הערוצים שלהם. לאחרונה, הרבה סרטים מצוירים פלשו לערוצים עבור אנשים גדולים.

  Reply

 3. BACHAR22
  05/03/2022 @ 23:08

  כל הסרטים של סופרמן מאוד נחמדים ונעימים עם הרבה הרפתקאות ורגעים מצחיקים.
  אני ממליץ עליו בשמחה לכולם.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה