סוניק הקיפוד

סוניק הוא קיפוד והוא הדמות הראשית של סדרת אנימציה ששודרה בתחילת שנו התשעים. הסדרה סוניק הקיפוד משודרת גם בישראל מדובבת בעברית. סוניק הקיפוד מיועדת לילדים בוגרים יותר. על יש הגיבור הראשי יש גם סוניק דמויות שונות שעוזרות לו כדי לנצח את רעים.

[Total: 2 Average: 5]


סרטים מצוירים של סוניק

הסדרה סוניק הקיפוד הפכה ללהיט ונחשבת הכי טובה של סוניק עד היום. סוניק הקיפוד זו דמות המופיעה גם במשחקי מחשב בשם משחקים של סוניק והם מאד פופולאריים.
אחת הדמויות המרכזיות של הסרה סוניק הוא ד”ר רובוטניק הוא מדען מרושע ומטורף שרק רוצה להשתלט על כל העולם וכדי לעשות זאת, עליו לאסוף את כל ששת אמרלדים הכאוס שנמצאים באי הדרומי.
לשם כך רובוטניק הולך לאי הדרומי והופך את כל החיות ששם לעבדי רובוטים. מי יפסיק את הטירוף הזה? בכן סוניק הקיפוד, כמובן שיכול לרוץ במהירות הקול. כשסוניק שומע מה רובוטניק עושה, הוא צריך לעצור אותו, אבל רובוטניק כבר הפך את כל החיות לרובוטים. אז על סוניק לשחרר את כל חבריו לאסוף את כל אמרלדים הכאוס לפני שרובוטניק יביס אותו. סוניק יביא שוב שלום באי הדרומי.סוניק דמויות

פרט לדמות של סוניק הקיפוד וטיילז בסדרה מופיעות סוניק דמויות כגון: נסיכת סאלי אקורן, בומר/רוטור, באני ראבוטאנטואן, דולסי, המלך מקסימיליאן, הדוד צ’אק, איירי ורוזי, להקת הזאבים, איקסיס נאוגוס ועוד. העלילה מציגה את סוניק וסאלי כמנהיגי “לוחמי החופש” המסתתרים בכפר נוטהול וילג’, הנמצא ב”יער הגדול”.
ללמוד יותר על סוניק הקיפוד – Sonic The Hedgehog

סוניק נולד ב-1991 כסמל מסחרי של חברת משחקים ברשת יפנית. הרבה ילדים לא יודעים שבעצם סוניק הוא קיפוד אבל לעומת קיפי מרחוב שומשום יש לסוניק כוח ואפשרויות בלתי מוגבלות להתמודד עם כל היריבים שעמודים בדרכיו. סוניק כבש את מסכי הטלוויזיה בסדרות טלוויזיה וגם סרטים לצפייה ישירה. סוניק לא חוסך מאמרים ומנצח תמיד כי הוא צריך להציל את הפלנטה מהתקפת הדמויות הרשע…
לקריאה נוספת על סוניק הקיפוד בויקיפדיה

1 Comment

 1. אביגדור
  24/02/2023 @ 22:03

  איזה סרטים יפים עם סוניק!!!! שווה לראות! 10!
  סרטים לכל הגילאים שאף פעם לא משתעמם ממנו.
  הכל מתחבר כל כך יפה: הדמויות, התפאורה, המוזיקה, התסריט.
  סרטים שמפגישים את כל המשפחה ושכל הדורות יכולים ליהנות ממנו.
  זה יהיה נחמד אם יהיו עוד סרטים כאלה…

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה