נילס הולגרסון

נילס הולגרסון היא סדרה נוסטלגית שעד היום כובשת את ליבם של הילדים. נילס הולגרסון הוא ילד אשר יוצא להרפתקה עוצרת נשימה בעקבות לימוד ערכים אשר הוא לקה בהם טרם המסע. נילס הולגרסון היא סדרה קסומה המבוססת על סיפור ילדים נודע וכבש את לבבות כולנו.

[Total: 3 Average: 5]


נילס הולגרסון מלמד אותנו איך להתנהג

הסדרה נילס הולגרסון פרקים מלאים הובאה אלינו הישר מפינלנד הרחוקה ותורגמה לעברית. נילס הולגרסון הוא ילד החי בביתו עם הוריו ולהם חיות משק. נילס אינו מביעה שום חמלה כלפי החיות בחצרו ואף נוהג בנבזיות מיותרת כלפי חלקן. גמד בעל כוחות קסם נחשף את מעשיו של נילס הולגרסון והוא מחליט להעניש אותו וללמד אותו לקח.
הגמד מטיל כישוף על נילס אשר מכווץ אותו לגודל של עכבר ומעניק לו יכולת לתקשר עם בעלי החיים על מנת להבין מהי חמלה וכיצד נכון לנהוג בהן. הצטרפו אל מסע יוצא דופן עם נילס הילד המכווץ ואווז הבית מולי ביחד עם אקה ואווזי הבר במסע נדידה מלא אומץ, גבורה וחמלה.מסע הפלאים של נילס הולגרסון

נילס הולגרסון הוא סיפורו של ילד מפונק, רגזן הידוע בנבזיותו כלפי בעלי החיים אשר חיים בחצר ביתו. נילס לומד כיצד להיות חבר אמת ולעבוד בצוות ביחד עם חיות רבות במיוחד עם חברו הטוב מולי אווז הבית אשר סוחף איתו את נילס אל המסע ביחד עם אווזי הבר. נילס הולגרסון הופך להיות חלק בלתי נפרד מהלהקה האהובה ואיתם הוא יוצא למסע נדידה בה ילמד המון ערכים חינוכיים. סדרה משובחת ונוסטלגית במיוחד הכובשת את לבבות הצופים גם הילדים וגם המבוגרים הכוללת המון ערכיות וחמלה.

 
1 Comment

  1. אלפרד
    01/02/2022 @ 19:13

    נילס הולגרסון מתאים לכל הגילאים. זה גרם לי לשכוח את כל הדאגות שלי, החזיר אותי לילדות שלי ונשא אותי בכל התנאים.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה