נארוטו לצפייה ישירה

נארוטו לצפייה ישירהנרוטו היא סדרה לילדים מסוג אנימה, מאוד פופולרית. עלילת נארוטו לצפייה ישירה מתרחשת בעולם פיקטיבי ומתרכזת בהרפתקאותיו של נארוטו דמויות שונות, שהם לוחמי נינג’ה מתבגרים. נארוטו מעוניין להשיג הכרה וחפץ שבאחד הימים להפוך למנהיג הכפר שלו ולנינג’ה החזק ביותר. בעקבות ההישג של סדרות מאנגה הפיקו אולפני האנימציה עוד שתי סדרות אנימה המבוססות על תסריט של סדרת מאנגה.

[Total: 19 Average: 3.4]


נארוטו סדרות שילדים אוהבים

הסדרה המצוירת נרוטו היא עיבוד לסדרת המאנגה, שנכתבה ואוירת ביפן על ידי מסאשי קישימוטו. הבכורה של הסדרה שהופקה על ידי סטודיו פיירו ואניפלקס התקיימה ב-3 באוקטובר 2002 ביפן ברשת הטלוויזיה טוקיו ו-Animax. זמן לא רב לאחר מכן הגיע נארוטו לצפייה ישירה לארצות הברית גם לקנדה, לבריטניה ולאוסטרליה וגם לישראל.
סיפורם של כוכבי האנימה נארוטו אוזומאקי, נינג’ה בגיל העשרה, מלא אנרגיה, בלתי צפוי והיפראקטיבי. הוא נמצא בחיפוש מתמשך אחר דברים חדשים ומטיילים בדרך ההתבגרות, רוצה להפוך להוקאג’, אחד הנינג’ות החזקות ביותר וגם מנהיג הכפר קונואגקור, הכפר הנסתר בין העלים.נארוטו שיפודן לצפייה ישירה

הסיפור של סדרות נארוטו התחילה לפני שנים כאשר שד תשעת הזנב תקף את הכפר קונוהאגקורה וגרם לנזק רב ולמוות של אנשים רבים. מנהיג הכפר בסוף הזמן מחליט להקריב את חייו, ובכך לפלג את השועל בגופו של הילד נרוטו, בעקבות העובדה שהוא יכובד על ידי הכפריים כי אתה כלאת בו את השד שיכול להרוס את כל הכפר.
למרות זאת, אנשים התייחסו אליו בבוז לאורך כל ילדותו, נחשב לשד שהטריד את חייהם. הכל מתחיל להשתנות כאשר נארוטו הופך לבוגר אקדמיית הנינג’ה, וזה פותח את הדרך לאנשים ואירועים שבאופן קיצוני לשנות את חייו.
באתר ניתן למצוא נארוטו לצפייה ישירה פרקים מלאים בעברית.

ללמוד יותר על נארוטו – Naruto

נארוטו נוסע בדרך להגשים את חלומו, יחד עם שני חברים טובים סאסקה אוצ’יה וסאקורה הרונו, נינג’ות צעירות שאיתן הוא מהווה את הצוות בראשות פרופסור קאקאשי הטאקה. הם גם לומדים יחד טכניקות לחימה חדשות, להכיר כפרים אחרים ולצאת למסע שיסתיים כאשר נארוטו לצפייה ישירה יהפוך להוקאג’ אמיתי של הכפר קונוהה.
בנוסף לגיבורים אלה, יש גם דמויות כמו קאקאשי, צונדה, ג’אירייה וחברי צוותים וכפרים אחרים. במהלך הסדרה מופיעות גם שלושת הנינג’ות הידועות בשם “אחים חול”, טמארי, קנקורו וגארה.

לקריאה נוספת על נארוטו בויקיפדיה

1 Comment

  1. ליאה
    06/05/2021 @ 18:28

    יש לכם עוד פרקים של נארוטו?
    אני מאוד אוהב את אנימה

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה