משפחת סימפסון

משפחת סימפסון מפורסמת בכל העולם בזכות דמויות סימפסון שמלווים אותנו שנים רבות. יש כאלה שאומרים על משפחת סימפסון שזאת לא סדרה חינוכים לילדים אבל יש אחרים ש אומרים שילדים לא צריכים לצפות בסדרה בגלל האירוניה האכזרית והמוקפדת של התוכנית אשר עוררו תגובות רבות לאורך זמן. בכל זאת בארט, ליסה או מגי מלמדים את הילדים ובמיוחד הנוער המון דברים.

[Total: 3 Average: 5]


משפחת סימפסון הסרט לצפייה ישירה

משפחת סימפסון היא סדרת האנימציה האמריקאית הפורה ביותר, המונה כיום 32 עונות ומעל 600 פרקים. משפחת סימפסון נבחרה לסדרת הטלוויזיה הטובה ביותר במאה העשרים על ידי מגזין טיים בשנות ה-90 ונחשבת בעיני מבקרים רבים לאחת הסדרות המשפיעות בכל הזמנים.
הסדרה משפחת סימפסון מציגה את הרפתקאותיה של משפחה “מסוימת”, והמוטו של הסדרה הוא: “We put the FUN in DysFUNctional”, משחק מילים שאינו ניתן לתרגום לעברית מילה במילה.
משפחת סימפסון היא משפחה של מעמד הפועלים, תוך התבוננות סאטירית על העולם בו הם חיים. משפחת סימפסון לועגת כמעט על כל דבר שקשור לתרבות הפופולארית האמריקאית, ורוב הדמויות הן סטריאוטיפים. המשפחה היא משפחה לא מתפקדת אשר חיה בעיר האמריקאית הבדיונית ספרינגפילד. המרחב הגיאוגרפי בספרינגפילד ובסביבתו מכיל קווי חוף, מדבר, חוות גדולות, הרים גבוהים או כל נוף אחר אשר העלילה זקוקה לו.

משפחת סימפסון פרקים מלאים

משפחת סימפסון מורכבת מהורי המשפחה הומר ומארג’ סימפסון וילדיהם בארט סימפסון, ליסה סימפסון ומגי הקטנה. עם השנים מספר הדמויות שהופיעו בסדרה גדל מאוד והגיע לכמה מאות. הדמויות שמופיעות בפרקים השונים של הסדרה משפחת סימפסון, הן בו זמנית מצחיקים וגם כל כך ריאליים, כאילו נלקחו מהחיים יום יומיים של כל משפחה ממוצעת. משפחת סימפסון הסרט מתאים לא רק לילדים, אלא לכל המשפחה ותמיד כיף לצפות בו.
ללמוד יותר על משפחת סימפסון – The Simpson

המשפחה שמצחיקה אותנו מעל 20 שנה כפי שרק הבית של פיסטוק עשתה לפני הרבה שנים. ההרפתקאות והמעשים של כל בני המשפחה ושל שאר הדמויות שמופיעים בפרקים השונים של סרטים לצפייה של משפחת סימפסון, הם באותו זמן מצחיקים ובצד שני הם כל כך ריאליים, כאילו נלקחו מהחיים יום יומיים של כל משפחה ממוצע. סרטי סימפסון הם לא רק סרטים לילדים אלא סרטים לכל המשפחה שכיף לצפות בהם בהרכב המלא של כל המשפחה…
לקריאה נוספת על משפחת סימפסון בויקיפדיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה