מיקי כוכבת הילדים

ילדים אוהבים את מיקי כוכבת הילדים כי היא שרה שירים לילדים יפים ויש לה הצגות לילדים מגניבים בנשאים מעניינים והפקות יוצאות דופן. אצל מיקי הכל מושלם וכל הצגה היא יותר מסרט לילדים מוצלח.

[Total: 5 Average: 4.4]


ללמוד יותר על מיקי כוכבת הילדים

מיקי כוכבת הילדים או בשמה האמיתי מיכל (מיקי) מוכתר החלה להופיע בראשית דרכה כרקדנית בפסטיבלים בשנות 95, 98 ו-2000. מאוחר יותר, מיקי הלכה ללמוד משחק ועשתה תפקידים גם בתיאטרון למבוגרים וגם בהצגות לילדים קטנים.
בין התפקידים אשר מיקי כוכבת הילדים עשתה ניתן להזכיר: מותק של פסטיבל 3 שיחקה בתפקיד של הכבשה שושנה, בפסטיבל שירי ילדים 2008 היא הייתה הבובה פסטי, קופיקו ב”קופיקו חוקי הג’ונגל”.מיקי כוכבת הילדים הופעות

במהלך הזמן כוכבת הילדים מיקי הייתה חלק בהצגתו של יובל המבולבל ובשנת 2011 החלה לשחק מיקי כוכבת הילדים האהובה “מיקי”. במשגרת מופעי חנוכה ב- 2011 שיחקה תפקיד ראשי במופע “גיבורי האור” עם יובל המבולבל ועם דוד חיים. בגלל ההצלחה הגדולה של “גיבורי האור” הראשון ב-2012 יצאה הצגת ההמשך בשם “גיבורי האור 2 – הרפתקה בחלל”. ב- 2012 מיקי כוכבת הילדים הוציאה את הדיסק בשם “מיקי בחופשה”. ב- 2013 מיקי הוציאה סדרה של סרטים לילדים, בשם ״מיקי בפארק השעשועים״.
הסדרה כוללת 10 פרקים והיא צולמה בלונה גרנד שבחיפה. בין השנים 2014 -2019 השתתפה מיקי כוכבת הילדים בהצגה בשם “גיבורי האור הדור הבא”, “מיקי בספארי”, “שלגייה ושבעת הגמדים”, “גיבורי האור עושים ניסים ונפלאות”, “המלון של פיני”, “מיקי בקרקס”, “עולם האגדות” ו”מותק של פסטיבל.
במהלך הזמן בגלל הצלחתה של מיקי הרבה ילדים דרך מיקי כוכבת הילדים אתר מחפשים מיקי כוכבת הילדים מוצרים וגם מיקי כוכבת הילדים שירים.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה