מיקי מאוס סרטים

מיקי מאוס:

כולנו מכירים את מיקי מאוס האגדי והמוכר, מיקי מאוס המופלא והחבורה הקסומה ובמיוחד את מיני מאוס. מיקי מאוס חגג לא מזמן יום הולדת 100 ועם החגיגות הפך לתופעה של מותג מסחררת. מיקי העכבר הוא דמות אהובה ביחד עם חבריו הם מוצאים עצמם מתמודדים עם סוגיות רבות.

[Total: 3 Average: 5]


מיקי מאוס וחבורתו

מיקי ומיני מאוס כבר שנים מתרוצצים לנו על המסכים ביחד עם פלוטו וגופי ומובן דונלד דאק הרגזן. חבורה מקסימה שבכל פרק מוצאת דרכים יצירתיות להתמודדות עם מצבים וסיטואציות חברתיות אשר ילוו את ילדכם אל דרך הישר. מיני ומיקי מאוס הם זוג מקסים ואהוב והם חברים טובים אחד כלפי השני וכלפי שאר החבורה.
מיקי מאוס ומיני מאוס אהובים על ילדים ומבוגרים כאחד בשל המיתוג המסיבי אשר סבב תחת כותרת יום ההולדת הגדולה של הזוג מאוס. הצטרפו אלינו אל מגוון של פרקים קסומים ומקסימים כאן אצלנו באתר. מיקי העכבר המופלא יפתיע אתכם בדרכו החביבה אשר מרטה דרך עבור החבורה שלו.מיקי מאוס – Mickey Mouse

הצטרפו לעכבר מקסים שמראה לכולם חשובות של חברות מהי. המון ערכים עם תוכן מקסים אליו הילדים יכולים להתחבר בקלות וללמוד כיצד לנהוג. סדרה מקסימה שמתאימה ממש לכל גיל ולכל ילד אשר הם יוכלו לצפות בהנאה רבה.
סדרה שופעת הרפתקאות ומצבים כיפיים אליהם נקלעת החבורה הנהדרת. מיקי המקסים יוביל את ילדכם למסע מקסים מלא בצבע וחום עם רגישות סביב נושאים מורכבים יותר ופחות וכולם סובבים סביב מצבים חברתיים בין החבורה המקסימה.
ללמוד יותר על מיקי מאוס – Mickey Mouse

מיקי מאוס הוא דמות מצוירת הכי מפורסמת של וולט דיסני שהפך לאייקון ששייך לאולפני דיסני. מיקי מאוס מופיע במאות סרטי ילדים, בבתי קולנוע או סרטים לצפייה שהפכו מקור לבידור ועונג לילדים ולמבוגרים כאחד. סרט אנימציה לילדים הראשון והפופולארי שבו מיקי מאוס הוצג הוא “ספינת הקיטור ווילי”. סרטון לילדים זה יצא כמובן בשחור לבן ושם הוא הופיע מיקי מאוס בתור ימאי בספינת קיטור…
לקריאה נוספת על מיקי מאוס בויקיפדיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה