מאשה והדוב בעברית

מאשה והדוב בעברית היא סדרת סרטים מצוירים לילדים מאוד פופולרית בכל העולם. כל פרק של אשה והדוב מדובב לעברית מאפשר לילדים ללמוד דברים חדשים והכל בכיף של סרטונים מצחיקים וצבעונים מאוד. צפו באתר שלנו בהרפתקאותיהן של שתי דמויות האנימציה האהובות לכל הילדים.

[Total: 4 Average: 5]מאשה והדוב בעברית - דבר איתי בבקשה!

מאשה והדוב בעברית - החלמה מהירה!

מאשה והדוב בעברית - להציל את המלכה!

מאשה והדוב בעברית - לָהִיט חָדָש
מאשה והדוב בעברית - פעם בשנה

מאשה והדוב בעברית - שֶטַח פְּרָטִי!

מאשה והדוב בעברית - נסיעה טובה

מאשה והדוב בעברית - בת-דודה קטנהמאשה והדוב בעברית - יוֹם הָרִבָּה

מאשה והדוב בעברית - הַדֹב בְּעוֹנַת הָאָבִיב

מאשה והדוב בעברית - המנון חג המולד

מאשה והדוב בעברית - זה המשחק שלךמאשה והדוב בעברית מבינים שהיופי מסוכן

מאשה והדוב בעברית עושים כביסה

מאשה והדוב בעברית קוסמים

מאשה והדוב בעברית צריכים להיות זהיריםמאשה והדוב בעברית - חג היבול

מאשה והדוב בעברית - הקדמונים

מאשה והדוב בעברית - מתכון לאסון

מאשה והדוב בעברית - שיפוצים
על הסדרה מאשה והדוב

מאשה היא נערה רוסיה שובבה ואמיצה עם רצון בלתי מרוסן לשחק, מלאת אנרגיות ורעיונות, שגרה ליד היער ומסתדרת עם בעלי חיים. באמצעות תחרות נסיבות, מאשה מגיעה לבית הדובי, שם הוא גורם לאסון אמיתי. בקרוב, שני הגיבורים יהפכו לחברים טובים, למרות העובדה שהילדה חסרת מנוחה, והדוב יאבד את שלוות ביתו שלו. במהלך האירועים המפוזרים בתעלולים, בדיחות, מתיחות ומאשה תלמד אותנו להיות ילדים שוב.
הסדרה מאשה והדוב בעברית התחילה מאגדה רוסית, “מאשה והדוב” וכבשה את כל העולם והיא בין עשרת הסדרות לילדים הנבחרים הטובים ביותר בעולם. מאשה והדוב מדובב תורגם למעל -25 שפות ושודרו בעשרות מדינות כאשר יש למעלה מ -40 מיליארד צפיות בערוצים שונים באינטרנט.מדוע הילדים אוהבים את מאשה והדוב בעברית?

הסדרה מאשה והדוב בעברית מספרות על קשר ייחודי בין שתי דמויות עיקריות. מאשה היא ילדה קטנה ופעילה ביותר שלא יכולה לשבת במקום במקום אחד ועליה להפוך הכל לעסק משלה. הדובי הוא בחור גדול ולבבי שאוהב נוחות ושקט. לאחר המפגש הראשון שלהם הדוב תמיד מצפה לעוד הרפתקה מהנה ופראית שמאשה בוודאי תמשוך אותו פנימה. כל 7 דקות פרק אנימציה באיכות גבוהה בתלת מימד כולל מוזיקה ושירים מקוריים והסדרה מושמעת במידה רבה באמצעות פעולה עם דיאלוג קטן שמקל על הבנת ילדים ברחבי העולם.
האם מאשה והדוב מדובב לעברית היא סדרה חינוכית?

רוב הסרטים לילדים הם גם חינוכיים. לגבי מאשה והדוב בעברית יש כאלה שאומרים על התנהגותה של מאשה שיכולה באמת להשפיע לרעה על התפתחותם של ילדים. לעיתים קרובות מאשה מתנהגת בצורה לא נכונה, והדמות הראשית השנייה, הדובי, כל הזמן מספיקה עם זה ולא מנסה להביא אותה – זה מצד אחד – מצד שני, מאשה ילדה מאוד מטרידה והיפראקטיבית שיכולה לעורר את אותה התנהגות בקרב ילדים שצופים בסדרה זו.
למרות שהרפתקאותיה של מאשה מהנות לצפייה, העובדה ששום דבר רציני לא נובע ממעלבותה היא מטעה, ולכן מומלץ להזכיר לילדיכם את ההבדלים בין החיים האמיתיים למה שהם רואים בטלוויזיה.
ללמוד יותר על מאשה והדוב – Masha and the Bear

מאשה והדוב מתמקדים במערכת יחסים מתוקה בין ילדה צעירה לדוב אבהי אליו היא מתיידדת. התעלולים של מאשה כולם מהנים, אך לעתים קרובות יש להם השלכות לא מכוונות על הדובי האדיב ועל חיות יער אחרות. לילדים עשויים להיות חששות קצרים מכמה תקלות שקורות לדמויות (נפילה מעצים או שנרדפים על ידי דבורים, למשל), אך העיקר הוא שהכל תמיד מסתדר בסופו של דבר.
למרות שהרפתקאותיה של מאשה מהנות לצפייה, העובדה ששום דבר רציני לא נובע ממעלבותה היא מטעה, ולכן מומלץ להזכיר לילדיכם את ההבדלים בין החיים האמיתיים למה שהם רואים בטלוויזיה.
מאשה והדוב בעברית מזכירה את האנימציה הרוסית הישנה ואת הדברים שחלקם אין כבר היום. זו סדרה שמשמרת את רוח הילדות בצורה נבונה. אגדה מודרנית עם שורשים עמוקים במסורת שמזכירה דברים בסיסיים באופן מפתה. הסיפור, האנימציה, הדיאלוגים, ההומור המעורר התפעלות, כל פרק הם אירועים טובים לשמחה שוב ושוב. המעלה הגדולה היא מעמדו של סרט אחר. כמו קטע מאבות קדומים שמקורם בזיכרונות. ועובדה זו היא דבר טוב באמת, כי אחרי כל כך הרבה שוברי קופות, מפגש מרענן עם שתי דמויות מקסימות הוא כמעט ברכה. הרפתקאות לכל המשפחה, דיוק רוסי ודמויות שנראות ייחודיות באמת.
לקריאה נוספת על מאשה והדוב בויקיפדיה

2 Comments

 1. דנה גוטליב
  19/11/2020 @ 15:00

  הבת שלי, בת 8, מאוד אוהבת את הסדרה והייתה רוצה לצפות בפרקים נוספים.
  האם אפשר לעלות לאתר עוד פרקים מאלים?

  Reply

 2. ירון
  19/11/2020 @ 15:01

  זאת אנימציה מקסימה, מתוקה, מצחיקה וחמודה! זה מושך את כל הגילאים, גם מבוגרים! זה צבעוני ובהיר והאנימציה עצמה יפה. מאשה שובבה מאוד ותמיד מסתבכת בצרות מרובה מהדובים אבל אתה יכול לראות ששניהם חולקים קשר מיוחד והוא דואג מאוד למאשה. סדרה טובה מאוד 🙂

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה