יובל המבולבל הצגות

יובל המבולבל אהוב מאוד לילדים כבר זמן רב. במשך השנים יובל המבולבל הצגות ממלאים אולמות בקהל של ילדים שנהנים מהשירים שלו ומהעלילות המיוחדות. יובל המבולבל הופעות ביחד עם כוכבי ילדים אחרים מצליחות מאוד וגם מצליחות ללמד את הילדים דברים חשובים וקודם כל איך לא להיות מבולבלים.

[Total: 2 Average: 5]


יובל המבולבל הופעות

יובל שם-טוב מוכר במיוחד בשם הבמה על פי הדמות שלו יובל המבולבל. הוא שחקן, קומיקאי ומעל הכל כוכב ילדים ישראלי. בתחילת הקריירה שלו הוא גילם דמות של ליצן בימי הולדת. בתחילת שנות אלפיים שיחק לראשונה את הדמות של יובל המבולבל בסדרה עם אותו שם, אשר זכתה להצלחה מאד גדולה בקרב הילדים.כל הילדים אוהבים את יובל המבולבל הופעות

במקביל כולם התחילו לחפש יובל המבולבל הצגות שבהן הוא הופיע כמו גיבורי האור, הרפתקה בלונה פארק, כוכבים מהספרים, מר עגבנייה, יום גדול, חפש את המטמון, האגדה התבלבלה, כוכב המשאלות, מסביב לזמן, קסם של משחק ועוד. הילדים יודעים שכל הצגה של יובל המבולבל זאת חגיגה אמיתית מלאה בצחוקים ושירים.
כאשר מדברים על יובל המבולבל הצגות מדברים על נושאים מגוונים הנוגעים לעולם הילדים והמסרים הם מסרים חינוכיים. הופעות יובל המבולבל מלמדות את הילדים מה זו חברות, נאמנות, אומץ, ביטחון עצמי, קבלת של האחר. יובל המבולבל הצגות זה מותג מוכר כבר שנים רבות וזאת הסיבה שברוב הופעות של יובל המבולבל משתתפים גם כוכבי הילדים האהובים עליהם.
1 Comment

  1. אימה
    08/10/2022 @ 02:51

    תודה על האפשרות שנתתם לנו לראות הצגות של יובל המבולבל.
    הילדים שחי מאוד אוהבים אותו אבל אנו גרים בכרמיאל ולא כל ההצגות לילדים מגיעות כאן.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה