טום וג’רי

טום וג’רי סרטים מצוירים לילדים

טום וג’רי הם לא רק סרט מצויר מצליח. טום וג’רי הם אגדה אמיתית לדורות רבים של ילדים, שאוהבים סרטי ילדים וצפו בהרפתקאותיהם מאות פעמים, גם אם היו קולות המאשימים את גיבורי האלימות החמודים.

[Total: 2 Average: 5]


טום וג’רי, סרטים מצוירים שחייב לצפות בהם

ילד שלא ראה אף פרק מסדרת ההרפתקאות ארוכת השנים – ולכאורה האינסופית – של החתול טום והעכבר ג’רי הפסידה הרבה. הסדרה נוצרה על ידי הגאונים ויליאם האנה וג’וזף ברברה (המכונה חנה-ברברה, האחראי להצלחת הסדרה המפורסמת של משפחת פלינסטון), טום וג’רי או באנגלית Tom & Jerry, היו אולי הסדרה המצוירת המצליחה ביותר, עם אינספור פרסים ומיליוני מעריצים. .
פרקי הסדרה הופקו בין 1940 ל -1958 על ידי מטרו-גולדווין מאייר. בהמשך פנתה MGM לאולפנים חיצוניים לסדרה בשנות ה -60, וטום וג’רי הגיעו בשנות ה -70 ומאוחר יותר בשנות ה -90 ועל גבי מסכי הטלוויזיה.
טום וג’רי הינם דמויות האנימציה המוצלחות המככבות בסרטי אנימציה קצרים. לטום ולג’רי שלל חברים או יותר נכון חלקם אוייבים מה שהופך כל פרק משעשע ביותר. הדפוס בדרך כלל דומה, טום החתול מנסה לתפוס את ג’רי העכבר אך הוא תמיד מצליח לגבור עליו. וכך נוצר ההרכב המצנח של טום וג’רי מזה שנים עד רמה שאף זכו במס’ אוסקרים עבור סרטים מסויימים בהשתתפותם.

למה כולנו אוהבים את טום וג’רי

העלילה של כל פרק זהה במידה רבה: טום מנסה לתפוס את ג’רי, שמצליח לברוח בכל פעם, לא בלי שהשניים יתפצחו חזק כשהכל נופל לידיהם או יהרוס את כל הבית. לא ברור מדוע השניים כל כך שונאים זה את זה, ישנם פרקים שלפחות במשך זמן מה נראה שהם מבינים זה את זה או לפחות מגיעים לשביתת נשק, כדי לשתף פעולה נגד אויב משותף.תום רודף לרוב אחרי ג’רי בגלל ש”העבודה “שלו בבית, לתפוס עכברים, או בגלל ששניהם רוצים סטייק או עוגה או את תשומת הלב של פילגשו. טום רק לעתים רחוקות מצליח להביס את ג’רי ואז לא לזמן רב, בעיקר בגלל המיומנות והמיומנות של ג’רי, שמצליח לסכל את תוכניותיו. לרוב טום נופל קורבן לטמטום שלו, נופל למלכודות שהוכנו לג’רי או נראה כשעיר לעזאזל מול האדונים שחזרו מוקדם מדי.

טום וג’רי, סרטים מצורים שלא צריכים תרגום לעברית

טום וג’רי בגלל לא מדברים אז אין צורך בסרט מדובב. כל ילד יכל להבין את הסרטים של טום וג’רי כי הכל אקשן. אולי בגלל זה הם כל כך מפורסמים בכל העולם.
בדרך כלל לא טום וגם ג’רי לא מדברים הרבה, עם מעט מאוד יוצאים מן הכלל, אבל לרוב זה רק צרחות של כאב מטום או צרחות של כעס. הבעות ומחוות פנים תמיד אומרות יותר מ -1,000 מילים על הדמויות, הודות לאנימציות יוצאות הדופן שעשו חנה וברברה.
פרקי הסדרה מפורסמים ושנויים במחלוקת מכיוון שהם משתמשים בגאגים האלימים וההרסניים ביותר שקיימים באנימציה: ג’רי וטום נלחמים באמצעות גרזנים, אקדחים, רובים, דינמיט, רעל, מחבתות, מקלות וכו ‘.
ללמוד יותר על טום וג’רי – Tom and Jerry

אין ילדי שלא מכיר את טום וג’רי. מעל 50 שנה שני הדמויות מכבדים בסדרות שונות ולא מפסיקים להצחיק אותנו וגם ללמד את הילדים, כמו מורים פרטיים, על הטוב והרעה.
טום וג’רי זאת סדרת אנימציה של סרטונים קצרים כאשר תמיד הסיפור מתחיל עם עכבר נחמד וחתול מרושע. טום, החתול הוא הדמות שתמיד מקבל מכות בזמן שגרי העכבר שהוא לא עד כדי כך תמים, מנצח ונהנה מכל הפריוולגיות בבית המשוף…
לקריאה נוספת על טום וג’רי בויקיפדיה

6 Comments

 1. אשר
  13/05/2019 @ 19:16

  הסרטים המצוירים היפים והממצאים ביותר! צחק להרוס את עצמך

  Reply

 2. אלון
  10/10/2020 @ 16:06

  סרטים מצוירים של ילדות! זה לא משתווה למה שיש היום … כמעט הכל שטויות, שמטרידות ילדים עם המפלצות שלהם, במקום להרגיע אותם … לא רק שלא צריך לקרוא להם סרטים מצוירים, אלא שהם ממש לא צריכים להיות משודרים!

  Reply

 3. דנית
  03/06/2021 @ 08:11

  אני חושב שכולם אהבו את הסרטים האלה כי שווה מאוד

  Reply

 4. MIMI
  05/07/2021 @ 18:25

  סרטים מצוירים עם טום וג’רי לא יוצרו ולעולם לא ייעשו. זה ברור.

  Reply

 5. לב
  31/07/2021 @ 17:57

  סרטים מגניבים.
  תעלו עוד סרטים עם טום וג’רי

  Reply

 6. נעמה
  24/02/2023 @ 13:57

  אפילו לא ידעתי שיש כל כך הרבה סרטים של טום וג’רי.
  כל הכבוד על האתר זה!

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה