הצגות לילדים

הצגות לילדים

רוב הורים לוקחים את הילדים לראות הצגות לילדים על במת התיאטרון. זה נחמד וגם חינוכי. כאן באתר נמצאים עשרות הופעות לילדים שבטוח תרצות לצפות בהן. תהינו עם הצגות ילדים חנוכה, הצגה לפסח לילדים, אורנה פורת הצגות, ילדי בית העץ הצגה, הצגות לפעוטות ועוד הרבה הצגות ומופעים לילדים.

[Total: 5 Average: 5]


הופעות לילדים

אנחנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו ואנו מעניקים להם חינוך בבית ודרך בתי הספר, לוקחים אותם לחוגים שונים. אך האם חשבתם שרגעי שמחה קטנים, כמו לראות הצגות לילדים זה עוזר להם מאוד להתפתח מבחינה אינטלקטואלית? תיאטרון הוא קסם טהור מיוחד הצגות לילדים,כי שם זה המקום שבו לדמיון אין גבולות.הצגות ילדים חנוכה

הופעות לילדים זה שם נרדף לחיוך ושמחה לאין שיעור של הילד שמגלה את העולם באמצעות קסם הסיפורים. כאן באמצעות הצגה לילדים הוא בונה את תפיסתו על החיים, אך גם מתחיל לחשוב מה הוא יכול להיות בעתיד.
אולי היתרון החשוב ביותר שמביאה הצגות לילדים הוא הרגש, העומס הרגשי שהילד חווה ביחד עם הדמויות, העובדה שהוא לווה מתחושותיהן ומעביר אותן לחיים האמיתיים.כל הצגה לילדים היא הצגה מרשימה של שירים, תלבושות ותפאורות מושקעות

המציאות מתעצבת עם כל חוויה חדשה שהוא עובר כאשר הוא רואה הופעות לילדים. בכל הצגה ילדים יש משהו קסום ומשהו שמצליח לנתק לגמרי את הילדים מחיי היומיום, למלא את הנשמה שלהם בשמחה ולהעביר אותם לעולם שתמיד תרצה להישאר בו. העובדה שהמופע, כשלעצמו, הוא כלי משעשע מבטיח הקשר חיובי בו ניתן לטפח ערכים ומודלים כל כך שימושיים לקטנטנים בהתפתחותם, לצמיחה מאוזנת, הרמונית ובריאה. לדוגמה הצגות ילדים חנוכה הן מאד אהובות לילדים, מרשימות ומושכות באמצעות האקספרסיביות שלהן. חשוב לדעת שילדים מאבדים את סבלנותם מהר מאוד ולכן חשוב להכיר לילדים תיאטרון בגיל האופטימאלי וכמובן להצגות המותאמות לגילם. אחרת, אנו מסתכנים בכך שההשפעה תהיה בדיוק הפוכה: הילד לא יאהב הצגות לילדים.

מה לומדים הילדים בהצגות לילדים

ההצגות לילדים מציעות מגוון של למידות וניסיון. הן יכולות לסייע לפיתוח יכולות חשיבה, יכולת הבנת העולם, יכולת יצירתית, תפיסת עולמם של הילדים, ויכולת לחבר ולתקשר עם אחרים. הנה כמה דברים שילדים יכולים ללמוד מההצגות:
הצגות לילדים מפתחות את יכולת ההבנה והבעת עצמם של הילדים. הן מציעות מערך של מילים, ביטויים, ותנועות גוף המסייעים לילדים לשפר את השפה הענינית ולקבל כלים לתקשורת חלקה ויעילה.
הצגות לילדים חוגגות יצירתיות ודמיון. ההצגה מציעה עולמות דמיוניים, דמויות מעניינות, וסיפורים מרתקים. הילדים לומדים לדמיין, ליצור ולהתמוטט לעולמות חדשים.ההצגות מספקות דוגמאות להתנהגות חברתית ומוסרית, מלמדות על ערכים כמו הכנות, עזרה לאחרים, יכולת הבנה וכבוד לכל דמות בסיפור.
הופעות לילדים שהן דרמות יכולות לעזור לילדים להבין רגשות שונים, כולל אהבה, חשש, שמחה וכעס, ואיך מתמודדים עם רגשות אלו.
הצגות לילדים יכולות ללמד ילדים מיומנויות חיים כמו שותפות, עבודת צוות, אורח חיים בריא ועוד.
סיפורי הצלחה והתמודדות בהצגות יכולים לעזור לילדים להתמודד עם פחדים ולהבין שאפשר להתגבר על קשיים.
כאשר הילדים צופים בהצגות, הם יכולים להתמקם בתוך הסיפור, להזדהות עם דמויות, וללמוד מהמצבים והחוויות שהן מציעות. הצגות כאלו מספקות חוויה למעשה שמרכזת את הילד, עוזרת לפתח יכולת קריאה, רכישת שפה, ומעוררת עניין בקריאה ובאמנות.

4 Comments

 1. ויקי
  01/11/2020 @ 20:20

  אני חושב שכל ההצגות מעולות, אהבתי את האווירה ואת השחקנים.
  לגבי השירים חשוב לציין שהם ממש-ממש מגניבים.

  Reply

 2. אורנה
  07/01/2021 @ 07:46

  המוזיקה הנפלאה של ההצגות שראיתי כאן באתר גרמה לי להמליץ לילדים שלי לראות הכל.
  כל ההצגות מלאות צבע וניחוח נפלא של ילדות.
  תודה שריכזתם כל כך הרבה הצגות לילדים באתר.

  Reply

 3. בן 8
  05/10/2021 @ 18:56

  אני חושב שראיתי כל הצגה לפחות 10 פעמים…כי היה קורנה ולא נתנו לי לצאת מהבית.
  ולא מספיק לי.

  Reply

 4. שינדרמן
  13/04/2022 @ 20:11

  הצגות לילדים שאתה נהנה לצפות בהם ללא קשר לגיל.
  אני יושבת עם 2 הילדים שלי וצופים בילד – זה כיף

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה