הצגות לילדים

רוב הורים לוקחים את הילדים לראות הצגות לילדים על במת התיאטרון. זה נחמד וגם חינוכי. כאן באתר נמצאים עשרות הופעות לילדים שבטוח תרצות לצפות בהן. תהינו עם הצגות ילדים חנוכה, הצגה לפסח לילדים, אורנה פורת הצגות, ילדי בית העץ הצגה, הצגות לפעוטות ועוד הרבה הצגות ומופעים לילדים.

דרגו את העמוד
[Total: 3 Average: 5]


הופעות לילדים

אנחנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו ואנו מעניקים להם חינוך בבית ודרך בתי הספר, לוקחים אותם לחוגים שונים. אך האם חשבתם שרגעי שמחה קטנים, כמו לראות הצגות לילדים זה עוזר להם מאוד להתפתח מבחינה אינטלקטואלית? תיאטרון הוא קסם טהור מיוחד הצגות לילדים,כי שם זה המקום שבו לדמיון אין גבולות.הצגות ילדים חנוכה

הופעות לילדים זה שם נרדף לחיוך ושמחה לאין שיעור של הילד שמגלה את העולם באמצעות קסם הסיפורים. כאן באמצעות הצגה לילדים הוא בונה את תפיסתו על החיים, אך גם מתחיל לחשוב מה הוא יכול להיות בעתיד.
אולי היתרון החשוב ביותר שמביאה הצגות לילדים הוא הרגש, העומס הרגשי שהילד חווה ביחד עם הדמויות, העובדה שהוא לווה מתחושותיהן ומעביר אותן לחיים האמיתיים.כל הצגה לילדים היא הצגה מרשימה של שירים, תלבושות ותפאורות מושקעות

המציאות מתעצבת עם כל חוויה חדשה שהוא עובר כאשר הוא רואה הופעות לילדים. בכל הצגה ילדים יש משהו קסום ומשהו שמצליח לנתק לגמרי את הילדים מחיי היומיום, למלא את הנשמה שלהם בשמחה ולהעביר אותם לעולם שתמיד תרצה להישאר בו. העובדה שהמופע, כשלעצמו, הוא כלי משעשע מבטיח הקשר חיובי בו ניתן לטפח ערכים ומודלים כל כך שימושיים לקטנטנים בהתפתחותם, לצמיחה מאוזנת, הרמונית ובריאה. לדוגמה הצגות ילדים חנוכה הן מאד אהובות לילדים, מרשימות ומושכות באמצעות האקספרסיביות שלהן. חשוב לדעת שילדים מאבדים את סבלנותם מהר מאוד ולכן חשוב להכיר לילדים תיאטרון בגיל האופטימאלי וכמובן להצגות המותאמות לגילם. אחרת, אנו מסתכנים בכך שההשפעה תהיה בדיוק הפוכה: הילד לא יאהב הצגות לילדים.

2 Comments

 1. ויקי
  01/11/2020 @ 20:20

  אני חושב שכל ההצגות מעולות, אהבתי את האווירה ואת השחקנים.
  לגבי השירים חשוב לציין שהם ממש-ממש מגניבים.

  Reply

 2. אורנה
  07/01/2021 @ 07:46

  המוזיקה הנפלאה של ההצגות שראיתי כאן באתר גרמה לי להמליץ לילדים שלי לראות הכל.
  כל ההצגות מלאות צבע וניחוח נפלא של ילדות.
  תודה שריכזתם כל כך הרבה הצגות לילדים באתר.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה