המומינים פרקים מלאים

המומינים היא סדרה ותיקה עם ערך חינוכי גבוה. יש בסדרת המומינים דמויות מיוחדות כמו: סנופקין, מומינאבא, סניף, סנורקה, סנורק א ומאי הקטנה. המומינים הם טיולים ייחודים ומיוחדים החיים בעמק המומינים הקסום ובו חיים יצורים נוספים לרבות בני אדם אשר חיים יחד עם הטרולים האהובים.

[Total: 6 Average: 2.8]


המומינים ופנטזיה

המומינים היא סדרה מפינלנד אשר תורגמה לשפות רבות. הסדרה השובה לבבות שופעת פנטזיה משובחת ועלילה המשרתות אשר משאירה לעיתים מתח אצל הצופים. המומינים דמויות רבות כאשר הדמות הראשית היא של מומין הטרול ושל משפחתו. מומין הוא אח יחיד אך חבריו הם עמו בני משפחה וחלקם אף גרים איתם באותו בית מפורסם על ראש הגבעה. המומינים יוצאים להרפתקאות בכל פרק ביחד עם מאי הקטנה שמשגעת את כולם, סנופקין חברה הטוב, סנורקה וסנורק ועוד רבים. בעמק מצפים להם שלל הרפתקאות אשר יצריכו אומץ לב, שיתוף פעולה וגבורה עליהם יצליחו הדמויות להתפקד באופן מקסים.המומינים דמויות הטרולים האהובים

המומינים מלווה את ילדי ישראל כבר המון שנים והפכה להיות חלק בלתי נפרד מן הנוף החינוכי של ילדי ישראל. הדמויות האהובות מילדות אשר לא משעמם איתן לרגע, המון פנטזיה ואנימציה יחודית מלאת צבע והשקעה. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של פרקים לצפייה של המומינים האהובים. הצטרפו למסע של צחוק, אהבה, חברות אמת, אומץ ותעוזה שלא נתקלתם בכמותה מעולם.סדרה מיוחדת מאוד עם דמויות מיוחדות ועלילה שלא תשאיר אתכם לרגע משועממים.
4 Comments

 1. ניטי
  27/03/2022 @ 16:22

  מאוד אוהבת את הסדרה של המומינים. האמת שהאנימציה היא לא מי יודע מה, אבל צפיתי בהרבה פרקים בהנאה רבה.

  Reply

 2. חיפשתי פרקים מלאים של המומינים
  11/06/2022 @ 03:06

  אבל חסרים כאן הרבה מאוד פרקים של המומינים וגם המעט שנמצאים לא מתוארים נכון או ששם הפרק לא תואם בכלל את הפרק שבקישור. שלא לדבר על סרטונים של דברים אחרים שגם נמצאים פה.

  Reply

 3. אוהבת את המומינים
  14/06/2022 @ 17:18

  אתר חמוד מאוד, זה השאיר אותי עם טעם של עוד כדי שאחזור לכאן לצפות בעוד דברים

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה