האגדה של קורה

האגדה של קורה היא סדרת אנימציה אמריקאית. זהו סרט המשך לסדרה אווטאר האגדה של קורה, ששודרה קודם. ילדים אוהבים האגדה של קורה פרקים מלאים בגלל דינמיקה של הסיפור כאשר אווטאר קורה תמיד מנצח את האובים הרעים.

דרגו את העמוד
[Total: 6 Average: 4.3]


האגדה של קורה דמויות ועלילה

עלילת הסדרה מתרחשת 70 שנה לאחר סיום מלחמת מאה השנים, כאשר אווטאר עובר גלגול נשמות כנערה משבט המים הדרומי, שבעוד כמה שנים הצליח לשנות את העולם יותר מכל שאר האווטרים ביחד.
אווטאר קורה זו הסדרה העוקבת אחר הרפתקאותיהם של קוררה וחבריה, שעליהם להציל את העולם. הדמויות הראשיות הן: קורה, האווטאר החדש, היא בחורה להוטה לעשות מעשה. בתחילת הסדרה האגדת הקורה היא קצת יהירה, אך עם הזמן היא התחכמה מאוד. מאקו אדון האש מהעיר הרפובליקה, בולין אחיו , שליט הארץ ומצד שלישי על הלבה, אסאמי בתו של איש משפיע מעיר הרפובליקה, שהפכה לפושעת. עם זאת אסאמי עזרה לקורא להביס את אמון, טנזין הילד היחיד של אנג שליט הרוח.האגדה של קורה פרקים מלאים

בחלק הראשון של האגדת הקורה הרשע היה אמון, שליט מים ודם, דבר שעבר בירושה מאביו, בחלק השני שני דודו שלה, אונאלק, שרצה להפוך לאווטאר חדש, על ידי התאחדות עם רוח הרשע וואטו, במהלך התכנסות ההרמוניה. בספר השלישי של האגדת הקורה, הפושעים היו חברים בלוטוס האדום, שרצו לבסס אנרכיה ברחבי העולם והרגו את שליט ממלכת כדור הארץ. בחלק הרביעי של האגדת הקורה, הנבל היתה קובירה, שליטה אדמה ומתכת, אשר החליטה ליצור את אימפריית כדור הארץ.
1 Comment

  1. חמודי
    19/09/2020 @ 16:40

    את הציורים הטובים ביותר שראיתי, בהחלט מגיע לי ציון 10

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה