האגדה של קורה

האגדה של קורה היא סדרת אנימציה אמריקאית בסגנון אנימה. זהו סרט המשך לסדרה אווטאר האגדה של קורה, ששודרה קודם. ילדים אוהבים האגדה של קורה דמויות בגלל בגלל דינמיקה של הסיפור כאשר אווטאר קורה תמיד מנצח את האובים הרעים.
שם הסדרה: The Legend of Korra
האגדה של קורה פרקים מלאים לצפייה ישירה

[Total: 17 Average: 3.9]


האגדה של קורה דמויות ועלילה

עלילת הסדרה מתרחשת 70 שנה לאחר סיום מלחמת מאה השנים, כאשר אווטאר עובר גלגול נשמות כנערה משבט המים הדרומי, שבעוד כמה שנים הצליח לשנות את העולם יותר מכל שאר האווטרים ביחד.
אווטאר קורה זו הסדרה העוקבת אחר הרפתקאותיהם של האגדה של קורה דמויות, שעליהם להציל את העולם. הדמויות הראשיות הן: קורה, האווטאר החדש, היא בחורה להוטה לעשות מעשה. בתחילת הסדרה האגדה של קורה דמויות היא קצת יהירה, אך עם הזמן היא התחכמה מאוד. מאקו אדון האש מהעיר הרפובליקה, בולין אחיו , שליט הארץ ומצד שלישי על הלבה, אסאמי בתו של איש משפיע מעיר הרפובליקה, שהפכה לפושעת. עם זאת אסאמי עזרה לקורא להביס את אמון, טנזין הילד היחיד של אנג שליט הרוח.אווטאר קורה דמויות

בחלק הראשון של האגדה של קורה הרשע היה אמון, שליט מים ודם, דבר שעבר בירושה מאביו, בחלק השני שני דודו שלה, אונאלק, שרצה להפוך אל אווטאר קורה דמויות חדש, על ידי התאחדות עם רוח הרשע וואטו, במהלך התכנסות ההרמוניה. בספר השלישי של האגדה של קורה, הפושעים היו חברים בלוטוס האדום, שרצו לבסס אנרכיה ברחבי העולם והרגו את שליט ממלכת כדור הארץ. בחלק הרביעי של האגדה של קורה, הנבל הייתה קובירה, שליטה אדמה ומתכת, אשר החליטה ליצור את אימפריית כדור הארץ.

ללמוד יותר על אווטאר קורה

אווטאר קורה עוקב אחר הרפתקאותיהם של קורה וחבריו, שחייבים להציל את העולם. דודה, איונלך – Unalaq, שרצה להפוך לאוואטר חדש, על ידי התאחדות עם הרוח הרעה, וואטו – Vaatu, במהלך ההתכנסות של הרמוניה. בספר השלישי, הפושעים היו חברי הלוטוס האדום, שרצו להקים אנרכיה ברחבי העולם, להרוג את שליט ממלכת כדור הארץ, ובחלק הרביעי, העבריין היה קובירה, שליט אדמה ומתכת. , אשר, בכוח מקיף, החליט ליצור את אימפריית כדור הארץ.
כמו בכל סרטי אנימה הטובים נלחמים נגד הרעים ולא חוסכים שום מאמץ כדי להציל את העולם. גם בסדרה אווטאר קורה מתגייסים כל גיבוי של כדי להצליח להתמודד ולנצח את הנבלים.

לקריאה נוספת על האגדה של קורה – The Legend of Korra בויקיפדיה

1 Comment

  1. חמודי
    19/09/2020 @ 16:40

    את הציורים הטובים ביותר שראיתי, בהחלט מגיע לי ציון 10

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה