הדרדסים פרקים מלאים

הדרדרסים הם גמדים כחולים וקסומים אשר שובים את ליבנו. הכל מתרחש בכפר קטן ובו חיים דרדסים דמויות כמו: דרדסית, דרדס סבא, דרדס רגזני, דרדס ישנוני ועוד . הדרדסים פרקים מלאים הם תופעה כובשת ללבבות במיוחד אשר לא מרפה מהילדים או מהמבוגרים והיא בהחלט אחת הסדרות המצליחות ביותר.

[Total: 4 Average: 5]


דרדסים כחולים ומתוקים שמחנכים אותנו

הדרדסים היא סדרה ישנה יחסית עם המון חידושים ומלווה אותנו למעלה משלושה עשורים. אבל כמו בסדרה הקלאסית גם החידושים נשארו נאמנים למקור. הדרדסים חיים בכפר סודי בתוך יער קסום. ליד היער מאיים עליהם גרגמל הרשע, מכשף לא יוצלח ומגושם במיוחד ביחד עם החתול הנבזי שלו חתחתול.
גרגמל רוצה לאכול את הדרדסים ומצוא את הכפר הסודי שלהם אך הוא נכשל בכל פעם מחדש. הוא יוצר את דרדסית בניסיון לפתות את הגמדים הכחולים אך גם אז נכשל והיא מצטרפת לחבורה הכחולה בשמחה רבה.הדרדסים ונוסטלגיה

אם תשאלו את ההורים שלכם, רובם יענו לכם כי זאת ממש סדרה עליה גדלו כילדים קטנים. עם השנים החלו לעלות חידושים מסוימים של הסדרה האהובה ואף קיימים כיום שלושה סרטי קולנוע מצליחים מאוד עם הגמדים המקסימים. הצטרפו אל מסע מטריף של אומץ לב וחברות יוצאת דופן הכוללת עבודת צוות יוצאת מן הכלל. כאן תוכלו למצוא את במיטב של הפרקים האהובים של הסדרה האהובה דרדסים ולא ימאס להסכם מהדמויות אשר לכל אחת מהן אופי ושם המתאר אותו באופן מדוייק כאשר יחד הם משלימים אחד את השני.
כאן באתר שלנו ניתן למצוא דרדסים בעברית פרקים מלאים וללמוד המון דברים של דמויות דרדסים בסרט.
1 Comment

  1. מירי
    18/01/2021 @ 16:49

    אנימציה יפה מאוד! הסרט מתאים לילדים ומבוגרים כאחד.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה