דני שובבני

דני שובבני

דני שובבני הוא גיבור ילדות שלנו וכל מי שאוהב סרטים לילדים או מחפש סרטים לצפיה ישירה ייהנה מאוד מפרקים מלאים של דני שובבני, הילד החמוד והשובב שכולנו למדנו לאהוב אחרי שגדלנו עליו.
נכון שלפעמים הדברים שדני עושה לא הכי בסדר אבל הוא נשאר ילד חמוד ומצחיק.

דרגו את העמוד
[Total: 2 Average: 5]


מי זה דני שובבני

דני שובבני הוא גיבור סדרת האנימציה באותו השם המבוססת על רצועת קומיקס הקלאסית של קריקטוריסט אמריקאי. הילד החמוד הבלונדיני עם האישיות השובבה הפך ללהיט מיידי בספרי קומיקס, בסיטקום חי בשנות השישים ולבסוף בסדרת אנימציה פופולארית דני שובבני.ההרפתקאות של דני שובבני

הסדרה דני שובבני עוקבת בהרפתקאותיהם של דני, פרחח לא קטן, כלבו בשם הב ושל החברים הטובים שלו גיל ונועה. דני ילד מאד סקרן ומלא כוונות טובות, אך למרות כל זה, דני בדרך כלל מביא על עצמו רק צרות. מי שמשלם תמיד את המחיר הוא השכן שלו מר” יובל.
במהלך הסדרה דני שובבני תמיד יהיה מעורב בכל מיני חוויות מסעירות, חלקן שייכות לתחום הפנטזיה כמו פעולות ריגול ברחבי העולם או מסעות בזמן אל העבר.הדמויות של הסדרה דני שובבני

אפשר לאומר שהדמות של דני שובבני היא דמות חיובית של ילד בן 6 עם לב טוב למרות כל הצרות שהוא גורם לעצמו ולסובבים אותו. בסדרה הוא מהווה איום להוריו ובעיקר לשכנו מר” יובל עוד דמות חשובה בסדרה.
1 Comment

  1. מיקי
    15/05/2022 @ 15:36

    זאת סדרה נהדרת, ראיתי אותו כשהייתי צעיר יותר בפעם הראשונה ושמח לראות אותו שוב בכל פעם שתהיה לי הזדמנות!

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה