סרטי דיסני

את סרטי דיסני מפיקים אותם באולפני האנימציה של וולט דיסני שהוא אולפן סרטים מצוירים אמריקאי. אולפן זה יוצר את סרטים של דיסני עלילתיים מאוד מוצלחים ואהובים לא רק לילדים. ההורים ואפילו הסבים גדלו על סרטי ילדים דיסני ונהנים גם היום לזכור כמה סרטים אלה היו יפים.

דרגו את העמוד
[Total: 1 Average: 5]


סרטי דיסני לצפייה ישירה

סרטים של דיסני שהתחילו את דרכם עם שלגיה ושבעת הגמדים (1937), אחד מסרטי האנימציה הראשונים באורך מלא והראשון שיוצר בארצות הברית. סרטו האחרון היה לשבור את הקרח 2 (2019).
מי לא ראה סרטים של דיסני? מדובר על סרטי דיסני לילדים, אך גם סרטי דיסני לנוער ורבים מאיתנו מעבירים רגעים נהדרים מול המסך הגדול כאשר צופים בסרטים אלה. כל כך הרבה דמויות דיסני הפכו למועדפות ואהובות על ילדים ומבוגרים ברחבי העולם. יש למעלה מ -800 דמויות דיסני ורק כדי ליידע אתכם מדובר רק בדמויות אנימציה של אולפני האנימציה של דיסני וסרטי דיסני קולנוע באורך מלא.סרטים של דיסני עם דומויות שכל ילד מכיר

עצרו רגע וחשבו על הדמות האהובה עליכם מתוך סרטי דיסני לצפייה ישירה ואפילו על סרטי דיסני חדשים. אולי אתם חושבים על גופי הגבוה והמביך, שלגיה המתוקה והנצחית, או אפילו מליפיסנט האכזרית כל כך. ישנן דמויות אהובות עליכם שברוב המקרים שתוכלו לדמיין מה הם לובשים או תוכלו לשמוע את קולן הבלתי נשכח כמו דונלד דק או מיקי מאוס למשל.
אין פלא שחובבי סרטי דיסני לצפייה ישירה צעירים ומבוגרים ממתינים בקוצר רוח לראות דמויות ישנות כמו צ’יפ ודייל, טרזן, מוגלי, אריאל, אליס בארץ הפלאות, פיטר פן ועוד, אך גם דמויות של סרטי דיסני חדשים כמו אנה ואלזה, טינקר בל, ג’סי, הרקולס, פוקהונטס, מואנה.
היסטוריה של סרטי דיסני – פרק 1 בעברית
היסטוריה של סרטי דיסני – פרק 2 בעברית
היסטוריה של סרטי דיסני – פרק 3 בעברית
היסטוריה של סרטי דיסני – פרק 4 בעברית

1 Comment

  1. סביון
    14/10/2020 @ 12:38

    סרטי הילדות שמאוד אהבתי, תמיד הייתי צופה בו בהנאה הגדולה ביותר, קלאסיקה של דיסני שילדים של ימינו לא צריכים לפספס.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה