דורה לצפייה ישירה

דורה היא הילדה המקסימה אשר כל ילדי העולם מכירים אותה כי מגלים עם דורה דברים חדשים בכל פרק. דורה תלמד אתכם לדבר אנגלית ביחד עם תרגום והכוונה. בכל פרק דורה יוצאת למסע שכולל הרפתקה מסורבלת אשר היא מצליחה להתגבר עליה בעזרת חבריה הטובים. הילדה הקסומה פשוט שובה את לבבות כל הילדים וזאת בשל התנהלותה הקסומה.

[Total: 5 Average: 5]


דורה החוקרת – מגלים עם דורה

הסדרה המקסימה שכבשה את כל עולם הילדים ואת כל העולם באופן מסחרר. מגלים עם דורה הוא להיט אוניברסלי על ילדה קטנה אשר יש לה קופיף חמוד בשם בוץ אשר יחד הם יוצאים למסעות ולומדים מילים באנגלית.
לימוד חוויתי מגיל צעיר בעזרת חשיפה אל אוצר מילים בסיסי ושימושי בכל שלב בחיי ילדכם. הסדרה תן מבוא אל השפה אשר הילד ייחשף אליה בשנים הבאות במערכות החינוכיות.
באתר ניתן למצוא דורה פרקים מלאים בעברית וללמוד דברים מיוחדים עם דורה וחברים שלה.דורה סדרה חינוכית

דורה החוקרת הצעירה יוצאת בכל פרק אל הרפתקאה ממש בשיתוף פעולה בוץ ודורה מצליחים להביס מכשולים באומץ לב ותוך כדי התחמקות מהדמות החמקמקה חטפנו השועל הערמומי. השועל מנסה בכל פעם מחדש להכשיל או לחטוף דברים אשר עוזרים לדורה במסע המופלא שלה.
בסוף כל פרק ישנה חגיגת נצחון של המסע שהצליח וכל זה בזכות שימוש נכון של השפה האנגלית וכמובן החברים הטובים שלה אז עוזרים בכל ציון דרך בפרק. בתיק שלה תמיד יהיו העזרים הדרושים למסע לרבות המפה אשר עוזרת לדורה להבין באיזה חלק של המסע היא נמצאת.
3 Comments

 1. אולגה
  18/04/2020 @ 16:28

  אני אוהבת כל סרטים דורה

  Reply

 2. שמרית
  10/08/2020 @ 10:08

  ראית כל הסרטים של דורה והם מאוד טובים.

  Reply

 3. מריה בלגצי
  25/10/2020 @ 22:09

  אהבתי במיוחד את דוקטור דורה

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה