דונלד דאק

דונלד דאק הוא דמות מצוירת שיצר וולט דיסני בשנת 1934. סרטים של דונלד דאק מאוד מצחיקים כי הוא ברווז לבן עם מקור ורגליים כתום צהוב ובדרך כלל הוא לובש חולצת מלחים, כומתה ועניבת פרפר אדומה, אך לא מכנסיים, למעט בשחייה. התכונה שהפכה את דונלד דאק למפורסם הייתה אישיותו ומזגו החם.

[Total: 5 Average: 5]


סרטים עם דונלד דאק

דונלד דאק זכה לכבוד רשמי כדמות השלישית הכי פופולארית בכל הזמנים, עם חברו מיקי מאוס במקום הראשון ובוגס באני במקום השני. זאת הסיבה שהמון ילדים מחפשים דפים דונלד דאק לצביעה. דונלד דאק ודייזי אשתו של דונלד דאק הופיעו בסרטים רבים יותר מכל דמות אחרת של דיסני. ברוב הסרטים המצוירים איתו, דונלד דאק רוצה לקבל זמן של רגיעה ושלווה, עד שמשהו מופיע והורס את יומו.סרטי דונלד דאק שצוחקים בלי סוף

המזג החם שלו גורם לו לסבל רב ולרוב זה אפילו גורם לו לאבד תחרויות. לפעמים הוא אפילו נאבק לשמור על מזגו ואפילו מצליח, אך בסוף שהוא תמיד חוזר למצב הרוח ההתחלתי. לפעמים המזג הזה עוזר לו ולכן הוא הצליח להביס רוחות רפאים, כרישים, עזים שחורות, דרקונים ענקיים וכוחות טבע אחרים.
הוא אפילו יכול להיות גם סוג של בריון שיעשה מעשי קונדס במיוחד ביחס לנכדיו ולצ’יפ ודייל. אך לרוב דונלד דאק הוא אינו מתכוון למעשיו הרעים ואף מתחרט עליהם בסופו של דבר. דונלד גם מאוד גאה בכמה שהוא מוכשר בדבר מסוים כגון דיג והוקי, אך ההתפארות שלו תמיד עולה לראשו, מה שמוביל לתוצאות מצחיקות.
1 Comment

  1. אפרת
    05/03/2022 @ 16:21

    אלו ציורים קלאסיים, מאוד יפים שמאוד אהבתי כשהייתי קטנה ואני לא יכולה להגיד שאני עדיין אוהבת אותם.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה