דובי בוני

סדרת סרטי מצוירים מאוד מצחיקה עם דובי בוני, הדוב בריבר והדוב הברמבל ויש להם חברים בעלי החיים אחרים. הם נהנים מהחיים ביער כאשר לוגר ויק מתחיל לחתוך את כל יער כדי להשיג כסף לחזור הביתה לחגים. דובי בוני מתגייסים ומשתפים חיות נוספות היער כדי להתגונן מפני טירוף חותך העצים.

[Total: 2 Average: 5]


דובי בוני פרקים מלאים

במטרה לשמור על יער שלהם דובי בוני משתמשים בכל טריק כדי להציל את היער האהוב עליהם. עד מהרה הם מבינים שלוגר ליק הוא בעל געגועים ביתיים ולכן החיות מכינות תוכנית לשלוח את ויק הביתה בזמן כדי שיבלה את החגים עם משפחתו. אבל מזג האוויר החורפי ומשאית בלתי תלויה עשויים רק למנוע מהם להשלים את משימתם.
חיות היער הקטנות קופצות לפעולה מונעת, אך כשוויק רוקח מסור ממונע מאסיבי, הם מבינים שעליהם להעיר את האחים הדובים החורמים ברמבל ובריאר ולתכנן תקיפה מלאה. המסור מקבל את האישיות המשתוללת שלו ומדליק את ויק, חותך את ביתו לגזרים ומשאיר אותו ללא שום תקווה לחזור הביתה. הדובים מרחמים עליו ובנהיגה במכונית ביתית מנסים למסור את הוויק הכבול והסתום לבית הוריו. סוף סוף ויק מבין שהדובים מנסים לעזור לו, ותוצאות ידידות.האם דובי בוני יצלחו למנוע הרס היער שלהם?

הסדרה דובי בוני המיועדת לילדים בגילאים 4 עד 12 שיכולים להכיר את ארץ פלאות מיוערת מקסימה בצפון מזרח סין הכפרית. אף על פי שהסביבה עשויה להיראות אידילית, עמוק בלב האזור שקט השלווה על ידי לוגר ויק המסכן, שמתכנן להפוך את היער המלכותי לחצר עצים אישית שלו! חבל על ויק – שני אחים, דובי בוני לא יתנו לזה יד. ביחד, בריאר וברמבל ממשיכים לחבל בכל מאמץ של מנהל העבודה הצוות החוטם הערמומי הזה – ותמיד עם תוצאות מצחיקות! דובי בוני מתאר את האורכים שאליהם יעבור לוגר ויק הנורא כדי להפיל עצים ככל שזמן, ציוד ותאוות בצע יאפשרו. אם ויק הוא הנבל חסר המזל של היצירה, אז האחים הדובים בריאר וברמבל הם גיבורי לב הזהב שלה.


ללמוד יותר על דובי בוני – Boonie Bears

דובי בוני הוא קרב קומיקס מהיר על היער – עם החבר’ה הטובים מגחכים, מנצחים, ומצילים את מה שלהם. בדובי בוני מדגישים את היופי של יער ושל הנוף עם הצבעים המגוונים העשירים של העונות המשתנות באזור, יחד עם תכונות אחרות שהופכות את האזור בו מתרחש הסיפור לייחודי.
על רקע הנוף הפסטורלי זה, מתגלה סיפור מצחיק בו שתי דובים מאתגרים גורם חיצוני חסר מצפון, ומשיגים את הניצחון באמצעות עבודת צוות והתמדה. לוגר ויק מבין במהירות כי יידרש יותר ממערך של מכונות כבדות בכדי לעמוד במכסת העץ המפוצצת שלו, מכיוון ש דובי בוי, בריאר וברמבל לעולם לא יוותרו על המאבק למען היערות שהם מכנים בבית.

 

2 Comments

 1. שרה
  01/11/2021 @ 20:44

  אהבתי.
  תעלו עוד פרקים מאלים

  Reply

 2. אלדד
  15/01/2022 @ 20:14

  מאוד כיף

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה