דובוני אכפת לי

דובוני אכפת לי היא סדרת של סרטים מצורים שבה מככבים דובים חמודים שגרים בין העננים בארץ בשם אכפתיה. לכל דובי צבע אחר ותכונה ייחודית אחרת: דוב שמחה, חייכנית, דוב קוטר, שיתופית, דוב לב טוב, דובי גליץ’ ודוב לילה טוב.

[Total: 5 Average: 4]


דובוני אכפת ל

דובוני אכפת לי מסתובבים ברחבי העולם בכל מני משימות טיפול, בעוד שנבלים מרושעים כמו פרופסור לב קר ועוזרו לב שפל, מנסים לסכל את תוכניותיהם. כל הדובים שומרים על ההרמוניה והאושר בעולם ונלחמים בחמדנות וברוע בעזרתם של כוחותיהם המיוחדים. בנוסף כאשר דובוני אכפת לי מאחדים את וכחותם ויוצרים קרן אור משותפת, הם יכולים להתגבר על כל בעיה או אויב.
דובוני אכפת לי נוסעים ממקום למקום בעזרת מכוניות הענן שלהם או פשוט גולשים על גבי קשת.
רוב הילדים שראו את הסדרה מחפשים דובוני אכפת לי לצביעה בגלל הדמויות הצבעוניות.דמויות דובוני אכפת לי

כל דובוני אכפת לי מגיעים בצבעים שונים ויש להם סממנים מיוחדים על הבטן. סממנים אלה מייצגים את תפקידו ואישיותו של כל דובון. הינה שמות של דובוני אכפת לי: דוב לילה טוב וצבעו הוא כחול, דוב יום הולדת וצבעו הוא צהוב, דוב שמח וצבעו הוא ורוד בהיר,ידידוב וצבעו הוא כתום, דוב כיף וצבעו הוא צהוב בהיר, דוב מזל טוב וצבעו הוא ירוק, דוב קוטר וצבעו הוא סגול, דוב אוהב מאוד וצבעו ורוד, דוב לב טוב וצבעו הוא חום, דוב משאלות וצבעו טורקיז, דובית, דובי, דוב אלוף, סבתא דוב, דוב הרמוניה ונדידוב. ישנם דובוני אכפת לי ובני דודים לב אמיץ/לב ארי, לב נבון, לב מבין, לב ענוג ועוד.
2 Comments

 1. גלעד
  10/10/2020 @ 22:56

  איזה חמודים דובוני אכפת לי

  Reply

 2. רוית
  20/02/2022 @ 18:16

  דובוני אכפת לי היא סדרה יפה מאוד מלא רגישות.
  הסיפורים נהדרים שעושים עבודה טובה לחינוך הילדים שלנו.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה