גיבורי על

צוות גיבורי העל היה בתחילת הדרך שם אחר: “חוליית גיבורי על”. מדובר על סרטים לילדים בצורה של סדרה מצוירת, מבוססת על דמויות קומיקס מפורסמים, שיצאו לאור במהלך השנים. בסדרה, מופיעים גיבורים כמו דוקטור דום,שהוא רוצה תמיד להשתלט על העולם ומנסה להשיג כוח מוחלט של “אינפינטי חרב”.

[Total: 3 Average: 5]


גיבורי העל

אבל הוא נעצר, על ידי איירון-מן במהלך קרב והתוצאה הייתה שהחרב נשבר.בזמן הזה, דום מחפש את שברי החרב וגיבורי העל מנסים לעצור בעדו. הסדרה שודרה ב- 2 עונות של 26 פרקים. הדמויות של צוות גיבורי העל הם: איירון-מן,הענק הירוק,ת’ור, וולבי, קפטן אמריקה, גולש הכסוף, דוקטור דום ועוד.תסריט גיבורי על

חוליית גיבורי על של מארוול אשר חיים במאה ה -31 חוזרת לתחילת המאה ה -21 כדי לנסות למצוא את סופרמן שיעזור להם להילחם כנגד קבוצה חזקה של נבלים על בעידן שלהם.
למרבה הצער, הם נסעו רחוק מדי אחורה ובמקום זאת מצאו קלארק קנט הצעיר שעדיין לא גילה את זהותו של סופרמן.
כשהם מחזירים אותו לעתידם, קלארק מחבק את גורלו ועוזר לחוליית גיבורי על להילחם ברוע כמו הקיסרית האמרלד ולקיים את חוקי כוכבי הלכת המאוחדים לפני שהוא יכול לחזור לתקופתו. התחלה חדשה של הסדרה חוליית גיבורי על מתחילה בעונה השנייה כשקלארק חוזר למאה ה -21 והחל את תפקידו כאיש הפלדה. בחוליית גיבורי על מבינים שהם עדיין זקוקים לסופרמן לידם.
ישנה של דמות קריפטוניאנית מסתורית מהמאה ה -41 וזה נראה כמשובת של סופרמן אשר מגיעה למאה ה -31 כדי לסייע לחוליית גיבורי על.גיבורי על מארוול דמויות

אם מזכירים את גיבורי על מארוול דמויות בסדרה מופיעים גיבורים כמו דוקטור דום שהוא רוצה תמיד להשתלט על העולם ומנסה להשיג כוח מוחלט של “אינפינטי חרב”. אבל הוא נעצר, על ידי איירון-מן עוד דמות של גיבורי על במהלך קרב והתוצאה הייתה שהחרב נשבר.
הדמויות נוספות של צוות גיבורי העל הם: סופרמן, הענק הירוק, ת’ור, וולבי, קפטן אמריקה, גולש הכסוף, ספיידרמן, אקס-מן, ארבעת המופלאים‏, ועוד.
2 Comments

 1. ליה
  19/06/2022 @ 14:52

  מאוד אהבתי את כל הסרטים היפים האלה 🙂 והייתי רואה אותם שוב ושוב 🙂

  Reply

 2. אמליה
  20/09/2022 @ 10:27

  זה לא משנה כמה אתה שונה, הדבר החשוב הוא לעולם לא לוותר על צורת ההוויה שלך, כי בטוח יש מישהו בעולם שהוא הגיבור שלך וגם אתה יכול להיות הגיבור של מישוה

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה