גיבורי האור, הצגה לילדים

גיבורי האור היא הצגה מאלה עם שירי ילידם מאוד יפים ועם כוכבי הילדים יובל המבולבל, דוד חיים ומיקי לקראת חנוכה. עקב ההצלחה של ההצגה הופקה המופע גיבורי האור הדור הבא או בשם המוכר יותר גיבורי האור 2 שממשיכה את העלילה מהפרק הראשון ועם גיבורים חדשים.

[Total: 3 Average: 5]


עלילת גיבורי האור

העלילה של גיבורי האור מספרת על הילדה מיקי, המגיעה להתארח אצל הדוד חיים, שהוא הדוד הכי אהוב עליה. בשכונה של דוד חיים, מתרחשות תקלות ובעיות מוזרות, הנגרמות על ידי המדען לא שפוי בשם “פרופסור נזק”.
הפרופסור המציא מכונה פוגעת בשגרת החיים של השכונה: דברים נעלמים, גשם יורד באמצע הקיץ, מכשירים לא עובדים, חפצים נשברים. תושבי השכונה דורשים מדוד חיים פענוח עבור כל הבעיות. דוד חיים בהתייעצות עם מיקי, קורא לגיבור שאוהב לעזור לזולת, יובל המבולבל. הפיתרון ששלושתם יהפכו לגיבורי על. הם יוצאים למסע שמטרתו זה למצאו כדור האור שמעניק כוחות על.

גיבורי האור הדור הבא

לאור ההצלחה של גיבורי האור הראשון, ב-2012 הועלה הצגה גיבורי האור 2 משימה בחלל. לאחר שיובל המבולבל, דוד חיים ומיקי, הצליחו להציל את העיר שלהם הם נזעקים שוב לעזור לכוכב פיקוללה בחלל. הפעם איש הקרח “מר קר”, מתכוון להקפיא את כוכב הלכת ואת כל החי על פניו.
גיבורי האור הדור הבא הם מיקי, רוי בוי וקופיקו והם עסוקים בשגרתם המצחיקה עם מתיחות שירים ומעשה קונדס.
גיבורי האור הדור הבא לא יודעים שבטירת האופל מתקיימת ישיבת חירום של גיבורי האופל. מדובר על חבורת של הדמויות השליליות מהאגדות, בהנהגת קפטן הוק. להם נמאס שכל התהילה קוטפות הדמויות כמו כיפה אדומה, פינוקיו ושלגייה. מעתה והלאה הם ישנו את סופי הסיפורים כך שרק הרעים ינצחו.
1 Comment

  1. DINUR
    16/07/2020 @ 14:55

    תמיד נהנתי כשהם התחילו, גם עכשיו אני מסתכל עליהם מפעם לפעם.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה