בת הים הקטנה

אריאל בת הים הקטנה, היא אחת מדמויות סרטי דיסני היותר טובות שעשו, מלא הרפקאות וגם שירי ילדים מתחת למים עם כל החברים הצבעוניים והמצחיקים. סרטים לילדים לצפיה ישירה כאלה פשוט מדהימים ואפילו יותר טובים מכל מיני סרטים חדשים בקולנוע. בת הים הקטנה פשוט כיף גדול ואפילו סרטים מצחיקים פחות כיפיים מזה.

[Total: 3 Average: 5]


בת הים הקטנה לצפייה ישירה

בת הים הקטנה זו סדרה אנימציה אמריקאי משנות השמונים שהופק על ידי האולפנים וולט דיסני ומבוסס על הסיפור מאת הנס כריסטיאן אנדרסן. הדמות הראשית אריאל בת הים הקטנה רוצה להפוך לאנושית בגלל שהיא מוקסמת מעולמם האנשים.
אריאל בת הים הקטנה, היא צעירה ועקשנית, משועממת ולא מרוצה מהחיים שהיא מנהלת בים. היא מתעלמת מהאזהרה שניתנה על ידי אביה, המלך טריטון, אריאל בת הים הקטנה וחברה הטוב ביותר, דג בשם פלאנדר יוצאים לעיתים קרובות מהגלים ומגיע לפני השטח של האוקיאנוס. שם הם מנסים לגלות את עולמם של בני האדם.עלילת בת הים הקטנה

בעזרת שחף בשם סקאטל, הם מצליחים להשיג חפצים מידי אנשים, מה שהופך את אריאל לסקרנית יותר ויותר. בת הים הקטנה מביטה בנוסטלגיה ועצב על מסתורין של העולם על החוף. למרות שהיא יודעת שהקשרים בינה לבין האנשים אסורים בהחלט, אריאל בת הים הקטנה מתחילה לרצות להגיע ליבשת. לילה אחד, אריאל ופלאנדר עולים שוב אל פני הים כדי לראות את הזיקוקים שנערכו לכבוד יום הולדתו של הנסיך אריק. כשהמסיבה מסתיימת הרבה יותר מהר בגלל סערה חזקה והספינה שעליה הנסיך שקעה.
אריאל מצליחה להציל את אריק היפה. בת הים הקטנה נעלמת לפני שהנסיך מתעורר, אך אריק זוכר בחלום את השיר הנפלא של אריאל.דמויות של בת הים הקטנה

חוץ מהדמות של אריאל בת הים ישנן דמויות נוספות כגון המלך טריטון אביה של אריאל, פלאנדר, סקאטל, אורסולה מכשפה, הנסיך אריק ועוד.
באתר ניתן למצוא: בת הים הקטנה מדובב, בת הים הקטנה הסרט המלא, שירים, המכשפה, הדג  ועוד

ללמוד יותר על אריאל בת הים הקטנה – The Little Mermaid

אריאל בת הים הקטנה היא בתו הצעירה של המלך טריטון. הבחורה אינה מרוצה מהחיים בים והיא מאוד סקרנית לראות כיצד אנשים חיים. היא אוספת חפצים אנושיים עם חברתה הטובה ביותר, דג הדגים ומתעלמת מהאזהרות שלה ושל סבסטיאן לא להתקרב לאנשים, לילה אחד היא מצילה את הנסיך אריק, בו היא מתאהבת. הוא לא זוכר מי הציל אותו, רק את קולה של הילדה. על מנת להיות איתו, אריאל מבקש עזרה מאורסולה, מכשפת הים. לאורסולה, לעומת זאת, יש תוכניות אחרות עבור בת הים ואביה.
אריאל בת הים הקטנה היא פנטזיית מצוירת מקסימה ששמחה דורות רבים, זורחת דרך הסיפור הרגשי, דרך יצירתיות בעיבוד דימויים עם אורות וצללים ונופים עבותים ובאמצעות מוזיקה עליזה. בת הים הקטנה אריאל הפכה לאחת הדמויות האהובות ביותר בסרטי אנימציה באמצעות סגנונה המרדני ונחישותה להילחם כדי להשיג את חלומותיה, גם אם נראה שהגורל מתנגד לה.

בת הים הקטנה, סרט האנימציה הטוב ביותר בכל הזמנים

אומרים על אריאל בת הים הקטנה שהוא אחד הסרטים הטובים בתולדות הקולנוע לילדים. השירים זכו בצדק באוסקר. הדמויות מוגדרות היטב, התסריט נהדר והאנימציה שנעשתה לסרט זה עולה על האיכות סיפורם של סרטי ילדים רבים, גם בימינו!
סיפורה של בת הים הקטנה השואפת לחיים על היבשה מלא הומור, כתוב היטב ןכל הילדים אוהבים את הדמויות בסרטכולל אלה שיצר דיסני לסיפור האגדה המפורסם על ידי האנס כריסטיאן אנדרסן כי הן משתלבות בצורה מושלמת עם הסיפור. לא רק שהן ‘יעילות’, אלא בעלות תפקיד מכריע ב”סוף הטוב “של הסרט.

אנימציה קלאסית של דיסני

אין ספר שאולפני דיסני עשו עבודה מושלמת. הדמויות, כל כך מאוירות, כובשות אותך מהרגעים הראשונים באמצעות האנרגיה שלהן. הסיפור, כל כך סוער, מרתק ורגשי, לוקח אותך לעולם החלומות, שם הכל אפשרי. הסרט משיג את מטרתו במלואה, להוציא את הילד ממך, לא משנה בן/בת כמה אתה/את, אם הינך צופה בסרט הזה בטוח מרגישים ילדים ..
לקריאה נוספת על אריאל בת הים הקטנה בויקיפדיה

6 Comments

 1. איילה
  03/11/2020 @ 16:55

  אנימציה מוצלחת מאוד.
  מתאימה לילדים ולא רק ..
  סרט חובה!

  Reply

 2. גילעד
  04/12/2020 @ 21:05

  אחת האנימציות האהובות עלי, היא באמת ראויה לכל הפרסים שהושגו …
  מהסיפור לפסקול, הכל מאוד מחושב ועשוי .

  Reply

 3. אריאל
  25/02/2021 @ 12:36

  הסרט אריאל בת הים הקטנה מפתיע אותי בכל פעם שאני רואה בפרקים או בת הים הקטנה הסרט המלא ! …
  אה, ואגב … אמרתי לך שאני בת 20?
  ודרך הגב השם של אריאל

  Reply

 4. ירדנה
  03/03/2021 @ 21:12

  צפיתי כל הסרטים של אריאל בת הים הקטנה כמה פעמים, אבל אני חושבת שלעולם לא אשתעמם מזה, זה טוב מדי.

  Reply

 5. יאן
  05/03/2021 @ 15:22

  זו אחת האנימציות שאסור להחמיץ. קלאסיקה של דיסני מהתקופה בה הכינו סרטים ממש טובים.

  Reply

 6. הדס
  09/04/2021 @ 14:47

  סרטים מצוירים נפלאים, נושא מעניין, קסום, רומנטי … זה תענוג אמיתי לצפות בסרטים של אריאל בת הים הקטנה …

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה