בת הים הקטנה

אריאל בת הים הקטנה, היא אחת מדמויות סרטי דיסני היותר טובות שעשו, מלא הרפקאות וגם שירי ילדים מתחת למים עם כל החברים הצבעוניים והמצחיקים. סרטים לילדים לצפיה ישירה כאלה פשוט מדהימים ואפילו יותר טובים מכל מיני סרטים חדשים בקולנוע. בת הים הקטנה פשוט כיף גדול ואפילו סרטים מצחיקים פחות כיפיים מזה.

דרגו את העמוד
[Total: 3 Average: 5]


בת הים הקטנה לצפייה ישירה

בת הים הקטנה זו סדרה אנימציה אמריקאי משנות השמונים שהופק על ידי האולפנים וולט דיסני ומבוסס על הסיפור מאת הנס כריסטיאן אנדרסן. הדמות הראשית אריאל בת הים הקטנה רוצה להפוך לאנושית בגלל שהיא מוקסמת מעולמם האנשים.
אריאל בת הים הקטנה, היא צעירה ועקשנית, משועממת ולא מרוצה מהחיים שהיא מנהלת בים. היא מתעלמת מהאזהרה שניתנה על ידי אביה, המלך טריטון, אריאל בת הים הקטנה וחברה הטוב ביותר, דג בשם פלאנדר יוצאים לעיתים קרובות מהגלים ומגיע לפני השטח של האוקיאנוס. שם הם מנסים לגלות את עולמם של בני האדם.עלילת בת הים הקטנה

בעזרת שחף בשם סקאטל, הם מצליחים להשיג חפצים מידי אנשים, מה שהופך את אריאל לסקרנית יותר ויותר. בת הים הקטנה מביטה בנוסטלגיה ועצב על מסתורין של העולם על החוף. למרות שהיא יודעת שהקשרים בינה לבין האנשים אסורים בהחלט, אריאל בת הים הקטנה מתחילה לרצות להגיע ליבשת. לילה אחד, אריאל ופלאנדר עולים שוב אל פני הים כדי לראות את הזיקוקים שנערכו לכבוד יום הולדתו של הנסיך אריק. כשהמסיבה מסתיימת הרבה יותר מהר בגלל סערה חזקה והספינה שעליה הנסיך שקעה.
אריאל מצליחה להציל את אריק היפה. בת הים הקטנה נעלמת לפני שהנסיך מתעורר, אך אריק זוכר בחלום את השיר הנפלא של אריאל.דמויות של בת הים הקטנה

חוץ מהדמות של אריאל בת הים ישנן דמויות נוספות כגון המלך טריטון אביה של אריאל, פלאנדר, סקאטל, אורסולה מכשפה, הנסיך אריק ועוד.
באתר ניתן למצוא: בת הים הקטנה מדובב, בת הים הקטנה הסרט המלא, שירים, המכשפה, הדג  ועוד
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה