ברבי סרטים

ברבי סרטים

סרטי ברבי כבשו את ליבם של כל הילדים כי סרטים של ברבי מגניבים. בובת ברבי היא לא דמות של ילדה, אלא של אישה שיש לה חבר, קן ברבי. לא רק בנות מחפשות ברבי סרטים אלא גם הורים או בנים כי הסיפורים של סרטי ברבי הם לא רק יפים אלא גם מאוד מעניינים.

[Total: 8 Average: 4.4]


סרטים של ברבי והדמויות האהובות

ברבי – Barbie היא בובת מיוצרת על ידי החברה האמריקאנית מאטל. בובה ברבי הוצגה בפעם הראשונה ביריד צעצועים בניו יורק ב- 1959 ודמותה של בובת ברבי היא לא דמות של ילדה, אלא של אישה שיש לה חבר קן ברבי. עקב ההשפעה הגדולה על הילדות שבעולם החל מ – 1987 הופיעו מספר סרטי ברבי עלילתיים, סרטים קצרים ומשחקי וידאו של ברבי.
לאחר היעדרות של 14 שנה, הופיעו סרטי ברבי חדשים כגיבורה, נסיכה או פיה. ישנם מספר סדרות והבולטות ביותר הן אלה של הנסיכות ברבי, בתולת הים, כמו גם סדרה מוסיקלית ובלט. הסרטים מבוססות על הסיפור של הופמן, האחים גרים, מארק טוויין, צ’ארלס דיקנס, הנס כריסטיאן אנדרסן, אלכסנדר דיומא כגון ברבי ושלושת המוסקטרים או ברבי הנסיכה רפונזל.ברבי סרטים חדשים

חלקם הסרטים עם ברבי כוללים גם המוסיקה של צ’ייקובסקי, בטהובן, דבוז’אק, מנדלסון כמו ברבי במפצח האגוזים או ברבי באגם הברבורים. רוב סרטי ברבי לא מציגים את בובת ברבי אלא את ברבי אנושית, טובת לב גיבורה שתמיד מוכנה לעזור לזולת ובמיוחד לחברים שלה. הדמות של ברבי משתנה בכל סרט וסרט בהתאם לעלילת הסיפור.
לדוגמה בסרט ברבי נסיכת הפנינים היא תהיה בתולת ים צעירה שאומצה על ידי דודתה. בסרט ברבי בנעליה הורודות היא תהיה בלרינה עם חלומות גדולים אבל היא הופכת ללוחמת נגד מלכת השלג הרעה.

למד יותר על בובת הברבי

5 Comments

 1. שרית
  23/07/2022 @ 01:03

  דמויות מוצלחות ומרתקות, סיפורים כובשים, תסריטים אינטליגנטיים ואנימציה מעולה.
  סרטי ברבי מעולים לכל הבנות בכל גיל.

  Reply

 2. לירה
  15/07/2023 @ 17:11

  מתי יופיע הסרט החדש של ברבי?

  Reply

 3. שירה
  18/09/2023 @ 14:01

  ברבי בת המלך ובת הכפר🙏🏻

  Reply

 4. אלין
  24/10/2023 @ 10:35

  אהבתי את כל הסרטים של ברבי…
  תביאו עוד בבקשה

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה