בובספוג בעברית

בובספוג בעברית, הסדרה המצוירת מתארת את הרפתקאותיו הימיות ולעיתים קרובות שטותיות של בובספוג ושל חבריו מתחת לים. תכירו את בובספוג השוכן בבית בצורה של אננס בן שתי קומות, מתחת לאי הטרופי של ביקיני אטול בעיר התחתית ביקיני בוטום.

[Total: 4 Average: 4.3]


בובספוג פרקים מלאים בעברית

כאשר מדובר על בובספוג פרקים מלאים אנו רואים במקום לנקוט בגישה ההגיונית לאתגרים יומיומיים, לבובספוג גישה לא שגרתית לחיים. בין אם הוא מחפש את המרית האולטימטיבית כדי לשכלל את טכניקת הפיכת ההמבורגר שלו בקרוסטי קראב או סתם לבלות עם חברו הטוב ביותר פטריק (כוכב ים חביב), כוונותיו הטובות של בובספוג וגישתו הנלהבת לחיים בדרך כלל יוצרים כאוס בעולמו התת ימי.
בובספוג פרקים מלאים בעברית לצפייה ישירה עשה מהפיכה בעולם סרטים לצפייה ישירה לילדים, כי באמת שהספוג הצהוב הפך לגיבור הילדים הגדול מכולם מתוך כל סרטים מצוירים ואפילו תוכניות ילדים. והכי חשוב שכל הזמן המפיקים מוצאים בסדרה בובספוג פרקים חדשים. הסדרה היא אחת הסדרות המוצלחת ביותר אשר שניקולודיאון עשה.בובספוג פרקים חדשים

בגלל ההצלחה הרבה בשנים האחרונות הופקו מספר סרטים עם הדמות של בובספוג. בובספוג הסרט המלא הראשון של הסדרה יצא לאקרנים ב־19 בנובמבר 2004 בארצות הברית. אטלנטיס מכנסמרובע זה הסרט השני של הסדרה ויצא לאקרנים בנובמבר 2007. בובספוג מתחת לאפס הוא הסרט השלישי של הסדרה שיצא לאקרנים בנובמבר 2009 בארצות הברית. בובספוג מכנס מרובע הוא הסרט הרביעי של הסדרה והשני הקולנועי ועלה לאקרנים בפברואר 2015. בובספוג הסרט מבצע הצלה הוא החמישי של הסדרה והשלישי הקולנועי. עלה לאקרנים באוגוסט 2020 בקנדה.
2 Comments

 1. הילה
  10/06/2022 @ 18:27

  האנימציה נהדרת, וההומור והדמויות ממש מעניינות. אהבתי מאוד

  Reply

 2. loly
  20/10/2023 @ 08:24

  ראיתי אצל חבר שלי שטלוויזיה עוד הרבה פרקים מלאים של בוב ספוג.
  אתם יכולים בבקשה לעלות עוד סרטים?

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה