ארתור לצפייה ישירה

ארתור היא סדרת אנימציה טלוויזיונית קנדית-אמריקאית לילדים. הסדרה ארתור לצפייה ישירה מבוססת על ספרי הילדים שנכתבו על ידי מארק בראון. הסדרה ארתור עוסקת בחיים של שנבוב דמוי אנוש בשם ארתור שהוא בן שמונה ובחבריו. כל הדמויות של הסדרה ארתור לצפייה ישירה הן בעלי חיים שמתגוררים בעיירה בשם אלווד סיטי.

דרגו את העמוד
[Total: 2 Average: 5]


תכירו את ארתור

ארתור הוא מתוק וסקרן והוא חולק במהלך הסדרה את חוסר הביטחון שלו. למרות שארתור הוא שנבוב וחבריו הם סוגים אחרים של בעלי חיים, הם מתנהגים בדיוק כמו אנשים אמיתיים. על פי סדרת הספרים של מארק בראון, ארתור הוקרן בבכורה בשנת 1996 והוא זוכה פרס ג’ורג ‘פוסטר פיבודי ופרסי אמי מרובים על תוכנית האנימציה המצטיינת לילדים. אבא של ארתור הוא שף ואמא שלו היא רואת חשבון. לארתור יש שתי אחיות: גילי בת 4, וקייט בת שנה.ארתור לצפייה ישירה

נושא שחוזר בפרקים רבים בסדרה הוא התחרות והמריבות הקיימות בין ארתור לגילי. במשפחתו של ארתור יש בכלב בשם “חבר”. הסדרה עוסקת בעניינים המשפיעים על עולמם של ילדים, כגון בריונות, אסתמה, דיסלקציה, מחלת הסרטן, עיוורון, גירושים, תוך הטלת הבעיות הללו על דמויות שבסדרה.
בכך הסדרה מעבירה מסרים חינוכיים וחברתיים רבים. צופי ארתור ימצאו הדגמות לפתרון בעיות באופן יצירתי, הערכת השוני ושיעורים אחרים לחיים. הסדרה היא מלאה בתוכן חינוכי, אנרגיות טובות ובסך הכל סדרה מאד קלילה.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה