ארתור לצפייה ישירה

ארתור פרקים מלאים

ארתור היא סדרת אנימציה טלוויזיונית קנדית-אמריקאית לילדים. הסדרה ארתור לצפייה ישירה מבוססת על ספרי הילדים שנכתבו על ידי מארק בראון. הסדרה ארתור עוסקת בחיים של שנבוב דמוי אנוש בשם ארתור שהוא בן שמונה ובחבריו. כל הדמויות של הסדרה ארתור לצפייה ישירה הן בעלי חיים שמתגוררים בעיירה בשם אלווד סיטי.

[Total: 5 Average: 4.2]


תכירו את ארתור

ארתור הוא מתוק וסקרן והוא חולק במהלך הסדרה את חוסר הביטחון שלו. למרות שארתור הוא שנבוב וחבריו הם סוגים אחרים של בעלי חיים, הם מתנהגים בדיוק כמו אנשים אמיתיים. על פי סדרת הספרים של מארק בראון, ארתור הוקרן בבכורה בשנת 1996 והוא זוכה פרס ג’ורג ‘פוסטר פיבודי ופרסי אמי מרובים על תוכנית האנימציה המצטיינת לילדים. אבא של ארתור הוא שף ואמא שלו היא רואת חשבון. לארתור יש שתי אחיות: גילי בת 4, וקייט בת שנה.ארתור לצפייה ישירה

נושא שחוזר בפרקים רבים בסדרה הוא התחרות והמריבות הקיימות בין ארתור לגילי. במשפחתו של ארתור יש בכלב בשם “חבר”. הסדרה עוסקת בעניינים המשפיעים על עולמם של ילדים, כגון בריונות, אסתמה, דיסלקציה, מחלת הסרטן, עיוורון, גירושים, תוך הטלת הבעיות הללו על דמויות שבסדרה.
בכך הסדרה מעבירה מסרים חינוכיים וחברתיים רבים. צופי ארתור ימצאו הדגמות לפתרון בעיות באופן יצירתי, הערכת השוני ושיעורים אחרים לחיים. הסדרה היא מלאה בתוכן חינוכי, אנרגיות טובות ובסך הכל סדרה מאד קלילה.
ללמוד יותר על ארתור – Arthur

הרפתקאותיו של ארתור כמעט תמיד מערבות את חבריו. יחד הם חווים את האתגרים היומיומיים של יצירת חברים ושמירה עליהם. בהומור טוב ותובנה נהדרת, הסיפורים מציעים שיעורי חיים על פתרון הבדלים, התמודדות עם רגשות כמו קנאה וכעס, ולמידה כיצד להתבטא תוך תשומת לב לאחרים.
הצפייה בסדרה המצוירת ארתור של ההורים ביחד עם ילדכם מציעה הזדמנויות רבות לדבר על חברות. בזמן שאתם צופה, בדקו את ההבנה על ידי בקש מילדך לספר לך מה קורה על המסך או לחזות מה עלול לקרות בהמשך. לאחר מכן, דנו במה שקרה בסיפור. עזרו לילדכם לקשר את הסיפור לחייו שלו. שאל: האם זה קרה לך אי פעם? מה עשית? איך הרגשת? תוכלו גם לעזור לילדכם להיזכר באירוע דומה מהעבר. זה עוזר לילדים להמשיך ולעבד וללמוד על היענות למצבים קשים.
לקריאה נוספת על ארתור בויקיפדיה

2 Comments

 1. רינה
  17/11/2020 @ 01:02

  אני זוכרת את הסדרה כאשר הייתי ילדה.
  אני שמחה שיכול היום לראות עוד פעם את הסדרה ביחד עם הילדה שלי.
  תודה רבה.

  Reply

 2. דימה
  21/11/2020 @ 17:41

  סדרת ארתור שמאוד אהוב עלי. היה מאוד שווה לראות את כול הפרקים שיש כאן.
  הבנתי יש עוד פרקים.
  מתי אתם מפרסמים אותם?

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה