אנימה לצפייה ישירה

אנימה & מאנגה לילדים

לא רק ילדים אוהבים סרטי אנימה או סדרות אנימה. ישנם המון אנשים שמכורים לראות אנימה לצפייה ישירה כאשר רובם גדלו מגיל צעיר עם דמויות של סרטים אלה.
המקור של השם אנימה (Anime) הוא אנימציה ביפנית ועל מאנגה (Manga) צריך לדעת שזה למעשה הקומיקס היפני, מימנו נולדה אנימה שמכירים היום.

חשוב
לא כל הסרטים אנימה מומלצים לילדים קטנים.
חלק של הסרטים מומלצים רק לבני נוער.

 

 

[Total: 5 Average: 4.2]

סדרות אנימה – מה מיוחד?

רוב הילדים וגם המבוגרים מכירים קומיקס ואנימציה של ארצות הברית או אירופה אבל השוני שמביאים היפנים הם משהו אחר לגמרי. אין ספק שאם מדברים על סדרות אנימה כולם מסכימים שלא דומים בכלל שכל מה שראינו בסדרות לילדים אחרים. סדרות אנימה לצפייה ישירה מושכות את הצופים ולפעמים חייבים לראות בעוד ועוד פרקים מלאים כדי להבין מה קורה עם הגיבור של סרט.
מאפיינים ייחודיים של אנימה שונים מהסרטים המצוירים המערביים המוכרים לנו. באנימה קיים ריבוי דמויות צבעוניות, רובם דמיוניות, האפקטים והמיומנות של יוצרי הסרטים עושים מהאנימה ז’אנר מיוחד במינו שכל ילדי העולם אוהבים אותו.אנימה לצפייה ישירה – דמויות כל כך מעניינות…

מאנגה כבשה קודם את ליבם של הילדים ברחבי העולם באמצעות חוברות לילדים, בדיוק כמו בטמן או ספיידרמן בארצות הברית. לאחר מכן יצא אנימה גם למסכים.
אנימה לצפייה ישירה היא סוג של בידור שהרבה ילדים מכירים, אך מהססים להעמיק ולהבין את כל הדברים המיוחדים שיש מאחורי המושג הזה. אנימה הינו מרחב עצום עם הרבה קטגוריות שונות בתוכו!
ברוב אנימה סדרות יש המון אקשן ומתח וגם דמויות ששייכים למדע בדיוני ופנטזיה. כל אתר אנימה מציג פרטים על אנימה דמויות עד לפרטים הכי קטנים כדי שהצופים יכירו את הגיבורים שלהם.

5 Comments

 1. מיצו
  19/10/2021 @ 22:09

  אני מאוד אוהב אנימה יפנית, הם פנטסטיים.
  הן המגניבות בכל הזמנים ואף אחד לעולם לא יוכל להחליף אותן !!! אני מגה מעריץ של אנימה ואני פשוט אוהב את הסרטים המצוירים הענקיות האלה הרבה זמן !!!!

  Reply

 2. KOKA2008
  08/03/2022 @ 19:21

  יש משהו מיוחד כאשר אני רואה סרטי אנימה.
  אני מרגיש שאני בתוך הסרט…ודבר כזה אני לא מרגישה בסרטים אחרים.
  יש לכם באתר עוד פרקים מלאים של אנימה בנוסף לעמוד זה?

  Reply

 3. אביאל
  05/05/2022 @ 17:25

  מי שעדיין לא ראה סדרות אנימה לא מבין מה הוא מפסיד!

  Reply

 4. KALY
  14/05/2022 @ 21:05

  יש כאן אתר אנימה לא ראה בכלל אבל אני מחפש סדרות אנימה מומלצות בעברית.
  אתם יכולים לעלות לאתר?

  Reply

 5. שלוש
  20/09/2022 @ 15:38

  סרטי אנימה מדגישים את אכזריותם של בני אדם.
  חלק מהסרט אנימה קצת יותר קשוחים לילד ולא הכי חינוכיים.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה