אוטובוס הקסמים

אוטובוס הקסמים זה לא רק סדרה לילדים, אלא ממש תוכנית אשר מלמדת את הילדים מושגים מתחומים רבים ומגוונים של החיים. אם תצפו בסדרה אוטובוס הקסמים פרקים מלאים אתם תבינו שמדובר על כיתה בבית ספר קטן, אשר לגב’ פריזל שהיא המורה של הכיתה, יש דרך ייחודית ללמוד על העולם.

[Total: 8 Average: 4.3]


אוטובוס הקסמים לצפייה ישירה

כדי להמחיש את מושגי המדע עליהם הילדים לומדים, הם תמיד יוצאים לטיול באמצעות אוטובוס הקסמים מבית הספר שהוא רכב קסום שיכול להגיע לכל מקום ולהיות כל דבר כשהכיתה חוקרת נושא מסוים. אוטובוס הקסמים לוקח את הילדים שבכיתה לחלל, אל הקוטב הצפוני, לתוך גוף האדם ועוד על מנת שיקבלו חוויה ממקור ראשון של עקרונות המדע.
אוטובוס הקסמים זה סדרה לילדים שמלמד את הילדים שלנו כל דבר שלא תמיד מלמדים בבית הספר. אין ספק שילדים שרואים אוטובוס הקסמים פרקים מלאים יהיו חכמים יותר.
יש בסדרה שירים לילדים מקסימים והמון פעילויות בתחומים שונים של המדע.אוטובוס הקסמים נוסע שוב

אוטובוס הקסמים נוסע שוב זו גרסה מעודכנת של הסדרה הקלאסית של אוטובוס הקסמים שלוקח ילדים לטיולים יוצאי דופן ללמוד על מדע וטבע. זו תחילתה של שנת לימודים נוספת ותלמידים ממתינים בקוצר רוח לחזרתה של המורה האקסצנטרית שלהם, מיס פריזל.
תארו לעצמכם את ההפתעה שלהם כשזו פריזל אחרת – אחותה הצעירה, גב’ פיונה פליסיטי פריזל שמופיעה במקומה! כשהמיס פריזל יוצאת למסע חיפושי עובדות ברחבי העולם, היא מוסרת את המפתחות של אוטובוס הקסמים לאחות הקטנה והיא ידעת שהכיתה נמצאת בידיים טובות. עכשיו הילדים יכולים לשוב ולשוטט בכל מקום שרק ירצו.
4 Comments

 1. GEFEN
  20/05/2020 @ 11:30

  אני לא חושב שמישהו יימאס מהציורים האלה, שהם פשוט בני אלמוות … אני לעולם לא אפסיק לצפות בהם, אפילו אקח את כל הפרקים שלי כדי לצפות בהם לעיתים קרובות יותר

  Reply

 2. גונן
  25/06/2020 @ 01:02

  הציורים היפים ביותר שהיו אי פעם לא נעשים כך עכשיו 🙁

  Reply

 3. סיוון
  11/11/2020 @ 11:25

  סדרה מעולה..סיפור פנטסטי ממנו למדתי הרבה דברים.

  Reply

 4. איתי
  02/06/2022 @ 07:20

  נורא מוזר, כל התוכן מושקע יפה והפרקים עם כותרות וסיפור העלילה בעברית אבל הפרקים לא מדובבים.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה