שאלתיאל קוואק

תכירו את שאלתיאל קוואק, ברווז חמוד וצהוב שחי עם חפי החפרפרת. הם עובידם ביחד הרפתקאות רבות. יש באתר שלנו שאלתיאל קוואק פרקים מלאים ומדהימים שבטוח יעשו לילדים שלכם כיף גדול ללמוד דברים חדשים.

דרגו את העמוד
[Total: 4 Average: 5]


שאלתיאל קוואק פרקים מלאים בעברית

לאחר זמן קצר שבקע מהביצה, שאלתיאל קוואק איבד את הוריו, אחיותיו ואחיו בתאונת דרכים איומה. חבר טוב של משפחתו בשם חפי החפרפרת יקבל אחראיות ומגדל אותו. קנאות, להט פוליטי וצדק חברתי הם נושאים שהסדרה שאלתיאל קוואק נוגעת בהם לעתים קרובות.
שאלתיאל קוואק יוצא להמון הרפתקאות יוצאות דופן עם חבריו וכל הזמן הם מפיקים לקחים. המדינה מַיִמוניה היא המדינה שבה מתגוררים שאלתיאל קוואק וקרוביו והיא מורכבת ממדינות כמו רוסיה, גרמניה, אוסטריה, הולנד, צרפת ועוד.עלילת הסדרה שאלתיאל קוואק

הסדרה שאלתיאל קוואק עוסקת באופן ישיר או באופן מרומז עניינים חברתיים או פוליטיים כמו שימוש לרעה של הכוח, התעללות בבעלי חיים, עבדות, מחלות ללא ריפוי, איכות הסיבה, הלם קרב, גזענות ועוד. בכך שאלתיאל קוואק פרקים מלאים מעביר מסרים גם חינוכיים וגם חברתיים.
הסדרה עוסקת גם בערכים מהותיים כמו חברות וסולידאריות. בין יתר הדברים, בסדרה שאלתיאל קוואק נלחם ברודן פשיסטי בשם דולף ובמפלגת הלאומית של העורבים אשר השתלטה על מַיִמוניה.שאלתיאל קוואק חפי – ללמוד מה זאת חברות

הדמות המרכזית של הסדר הוא כמובן שאלתיאל קוואק שהוא ברווז שכל הזמן לא רק ששאול שאלות אלא הוא גם סקרן, חכם, אמיץ, שמח, עוזור לחבריו ונאבק באי צדק. עבור חפי שאלתיאל קוואק הוא כמו הילד שלו וזו הסיבה שהדמות הזאת מאמצת אותו. הדמות של דולף העורב היא דמות מפתח של הסדרה אשר בילדותו היה ילד רגיל ושובב. עם הזמן הוא יהפוך לשליט אכזר ופושע.
1 Comment

 1. סאלי
  22/10/2020 @ 01:04

  איזה יופי של סדרה. ראיתי כל הפרקים כאשר הייתי קטנה.
  הילדים שלי יהיו ממש שמחים.
  שאלתיאל קוואק זא תהסדרה הכי טובה שראתי.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה